Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi történik ha szülésig nincs...

Mi történik ha szülésig nincs meg a várandósan végzett HBsAG és szifilisz szűrés eredménye?

Figyelt kérdés
36hetesen derült ki, hogy “elveszett” a vérem amíg a Győri laborba érkezett volna amit még 12hetesen levettek. Most levették újra, de ugye több hét mire lesz eredmény, ha addig beindulna a szülés mi történik? Beoltják a babát? Lehet neki ezért valami negatív velejárója?

2018. szept. 7. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A 12 hetes nekem is eltűnt én akkor át is mentem magán laborba és a többi vérvételi eredményt már kézhez kaptam.

Asszem valami 5 nap volt a leghosszabb idő amit várni kellett az eredményre.Szerintem ha nagyon úgy érzed inkább menj el te is Synlab -hoz és max egy hét alatt meglesz mindened.

2018. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen beoltják de semmi negatív nem fog történni.

Ha van sos teszt ahogy az első mondja akkor menj el rá és légyen ott a papir a kiskonyvedben.

Könnyű szülést!

2018. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen hétfőn megyek a Synlabhoz, csak amiatt aggódtam, hogy mi van ha közben beindul a buli, amíg nincs eredmény
2018. szept. 7. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elintézik, felesleges aggódnod. Elég sokszor akadnak egyáltalán nem gondozott terhesek, akik csak beesnek szülni mindenféle labor nélkül. Ilyenkor elküldjük sürgősen a szerológiákat, és mire kell, megvan. Ugyanis 72 órán belül kell megadni az újszülöttnek az oltást, ha a hepatitis pozitív vagy nem elérhető az eredmény, de addigra meg szokott lenni. De azért próbáld meg megszerezni.
2018. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!