Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Létezik ilyen? Csipoficama...

Létezik ilyen? Csipoficama van a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
S.O.S. létezik hogy a 8 hos kisfiamnak csípőficama legyen a gyogyult csípő diszplázia után? Volt diszpláziaja és kezelve volt vele és helyre jött. Amikor utoljára voltunk mindent rendben találtak. Azt mondta többet nem kell menjünk. Ez volt 5 hosan. Ma meg feltunt hogy a kisfiam ágyéki táján nem egyformák a redők, ha én nyújtom ki a labat viszont amikor ő nyújtózkodik akkor igen. Egyáltalán elő fordulhat hogy kezel diszplázia után mégiscsak csak ki alakuljon a ficam miután már egyszer meg gyogyult a diszpláziabol?

2018. szept. 9. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván kialakulhat, bármi lehetséges. Orvosnak kéne megmutatni.
2018. szept. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

asszimetrikus combhurkákkal mi is megjártuk az ortopédiát ennyi idős gyerekkel. megnézte az orvos, azt mondta, rendben van. Külön az én kérésemre elküldött röntgenre, az alapján szintén nem volt gond.


Ha aggódsz, mutasd meg a dokinak. Max lesz egy fölösleges köröd nála.

2018. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs baj csak rosszul nyunyújtottam ki a lábát és az ágy sem éppen a legegyenesebb, viszont ha a földre teszem s ott nyújtom ki akkor minden oké.
2018. szept. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!