Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Inkább ne olvasgassak ugye?...

Inkább ne olvasgassak ugye? Megnyugtatnátok?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm kislánya leukémiás volt,meghalt :( olvasgattam milyen tünetei vannak de azt hiszem kár volt,azota hacsak egyet is felfedezek a fiamon (1éves) elkap a pánik hogy mi van ha ez annak a jele?pl múlthéten 2napig lázas volt aztán hirtelen elmult,gyakran izzad esténként (mondjuk nyár van,ha fázna az lenne a furcsa)

Kérjek labort csakhogy megnyugodjak?


2018. szept. 9. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

NE! Jézusom, higgadj le!

És ha ennyire hajlamos vagy beparázni akkor tényleg ne olvasgass!


A paramamiságod miatt tennéd ki szegényt egy felelsleges vérvételnek?

2018. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges olvasgatnod!

Semmi szükség vérvételre, nincs a fiadnak semmi baja. A láz valamilyen fertőzéstől, gyulladástól lehet. Lehet sima vírus. Ami meg elég sokszor elő fog még fordulni.

Az izzadás pedig nyilván a melegtől van. A fiam is izzad, nincs semmi baja, egészséges. Én is izzadok. Őszintén, ilyen dög melegben ki nem izzad?

Ne olvasgass, nem vagy orvos, nem szabad az interneten diagnosztizálni sem magad, sem a fiadat. Arra való sz orvos. Ha baja van, akkor vidd el orvoshoz, ő meg megmondja, hogy mi baja van és milyen vizsgálatokra van szükség, már ha szükség van rá.

2018. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi nektek! :D kell a fejmosás mert sajnos ahogy öregszem ugy uralkodik rajtam a paramami énem.Pedig korábban nem voltam ilyen (van már 2 nagyobb gyerekem) soha meg nem fordult a fejemben hogy bajuk lehet.Köszi csajok :)
2018. szept. 9. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :) Én is hajlamos vagyok túlaggódni, de mindig megnyugtatom magam, hogy nem lehet így élni hogy folyton féltem őket. Ha bármi van, gyakori fejfájás, láz, stb. úgyis megyünk dokihoz tehát mondaná ha gyanús bármi.
2018. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!