Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogy kell számolni a gyógyszer...

Hogy kell számolni a gyógyszeres napokat?

Figyelt kérdés

5 napig kell kapnia kislányomnak egy gyógyszert.


Kedd reggel kezdte, szerintem szombatig kéne szedni, hiszen kedd egész nap, szerda, csütörtök, péntek és szombat egész nap jön ki az 5 nap.


Férjem szerint vasárnapig, mert kedd reggeltől szerda reggelig 1 nap, csütörtökig 2 nap, péntek a 3. nap, szombat a 4. és vasárnap reggelig tart az 5. nap.


😁 bénák vagyunk, tudom, de kinek van igaza?? Most szombatig szedje, vagy még vasárnap is??



2018. szept. 18. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1-kedd

2-szerda

3-csütörtök

4-péntek

5-szombat


Amúgy nincs az a gyereknek felírható gyógyszer ami ártalmas lenne ha 5 nap helyett 6 napig adod. Szóval tök mindegy...


(Kiégtem... Vajon anyámék, hogy a csudába neveltek fel minket gyk és úgy egyébként internet nélkül?)

2018. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férjed hülyén számol. Vagyis értem, mibe akadt bele, de a szombat reggel bevett után nincs több. Az az 5.
2018. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A péntekről szombatit hagyta ki. Ha végigmondja, hogy keddtöl szerda 1, szerdától csütig 2, csüttől péntekig 3, péntektől szombatig 4, szombattól vasig 5. És vasárnap már nem vesz be.

De nem értem miért bonyolítja túl ezt, ilyen tól ig dolgokkal.

2018. szept. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi 😁
2018. szept. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!