Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Én már most nem értem mi van....

Én már most nem értem mi van. Miért nem gyógyul?

Figyelt kérdés

2.5 éves kisfiam múlt hét pénteken berekedt, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, máskor is előfordult a foga miatt.Hétfő estére bedugult az orra,nehezen kapott levegőt.Kedden elvittem orvoshoz, megvizsgálta azt mondta nincs semmi baja, írt fel antibiotikumos orrcseppet.Az orrcseppen kìvül ment a fenistilcsepp, c vitamin, béres csepp, sinupret, inhalálás, kamillafürdő.Kedd estére magas láza lett, szerda és csütörtökön már nem volt magas láza, de elég rossz bőrben volt,egyszerűen nem lehetett vinni sehova, péntekre jobban lett semmi láz,de ekkor visszavittem az orvoshoz nézzen rá.Azt mondta picit piros a torka, de semmi komolyabb gond, nem írt antibiotikumot, csináljam tovább a amiket eddig csináltam.Ma reggelre viszont elkezdett hurutosan köhögni, én ezt már nem értem.Jobb a közérzete, kevesebb volt a váladék, jobban tudott aludni most miért köhög hurutosan?Mit tudok hurutos köhögésre venni a gyógyszertárban?Hétfőn megint vigyem el orvoshoz?Lehet pénteken ott szedett össze még valamit, most azért köhög...


Mit tanácsoltok?



2018. szept. 30. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyul, pont azért köhög, most jön ki az, ami múlt héten lerakódott. Vehetsz neki köptetőt, estére szoktak max köhögéscsillapítót.
2018. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a gyógyulás jele ,hogy szakad fel a torkán a váladék.Kicsi nátha, kicsi torokfájás után a miénk is így gyógyult,ha láza volna vidd vissza de én a helyedbe ha láthatóan jobban van várnék pár napot, nem kapkodnám el az orvoshoz menést.
2018. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Valóban sokkal jobban van, vettünk neki köptetőt, remélem most már kilábalunk ebből a betegségből.
2018. szept. 30. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!