Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Jövő héten kapja meg a kicsi...

Jövő héten kapja meg a kicsi a 2hónapos oltásait. Kinek hogy reagált a babája és ha beteg lett tőle mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 04:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Az én babám lázas lett. 38,5 fok felett kell lázat csillapítani. Neki nem is ment efölé,éjszaka lett lázas,délelőttre elmúlt.
2018. okt. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Normál vetegség esetén 38,5 fokos láznál csillapítunk


Itt javasolták, ha este 38, akkor fél kúpot adjak


Adtam


Jól tettem. 38,8 volt csillapítóval éjjelre neki


Amúgy bágyadt volt



Magáta szurit jól viselte..

2018. okt. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hőemelkedése volt tőle éjszaka, beteg nem lett.
2018. okt. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom szerencsére nem lett lázas, másnap volt egy enyhe hőemelkedése, de ennyi. A 2 és 3 hónapos után is nyűgösebb volt 1-2 napig, jövő héten kapja a 4 hónaposat.

A fiam minden oltást jól viselt, egyedül a 6 éves "ütötte ki". Lázcsillapítót kapott.

2018. okt. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak kúpot adtatok neki vagy hűtőfürdőt is csináltatok?
2018. okt. 5. 07:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is azt tanácsolta a gyerekorvos, hogy 38 foknál már adjuk be a kúpot neki, de nem volt rá szükség mert 37.5 volt a legmagasabb hőmérséklete.

Ha a kötelezőkön kívül mást is kap, pld rota oltás akkor lehet kicsit nyűgösebb több napig is.Ha nehezen ébreszthetővé vagy étvágytalanná válik orvoshoz kell vele menni.

2018. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eddig csak az 1 hónapos oltásnál volt hőemelkedése, meg aludt másfél napig, csak enni kelt fel. Most 6 hónapos, a többi szurit meg se érezte utána.
2018. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baja tőle, eddig csak a 15 hónapos oltás ütötte ki.
2018. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elég rosszul aludt az éjjel, meg talán nappal többet aludt, de ennyi.
2018. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem lett semmi baja, lázas sem volt, ugyan úgy viselkedett mint máskor. Én izgultam csak túl☺ A három hós oltás után sem tapasztaltunk semmit.
2018. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!