Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Írhatok a 2 éves lányom...

Írhatok a 2 éves lányom kiskönyvébe?

Figyelt kérdés
Nincs beírva a műtétje. Én meg beírnám. Van direkt erre rubrika. Csak nem tudom,hogy én beírhatom-e. Vagy csak a védőnő/doki? Amúgy 7 hónaposan történt. Most 2.5 éves.
2018. okt. 7. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.. ott a zárójelentés ha szükség lenne hivatalos dokumentumra valaha is...
2018. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna.
2018. okt. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te is beírhatod, de inkább a védőnő. Oké, hogy ott a zárójelentés, stb, de ha egy hirtelen kórházba kerülésnél csak a kiskönyvet nézik, ti meg pl elfelejtitek megemlíteni, akkor elsiklanak majd felette
2018. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt szeretném,hogy benne legyen. Nagyon sok papírja van már,2 mappányi. Abból bármit előszedni nem 1 perc.
2018. okt. 7. 20:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Következő tanácsadáson beíratom.
2018. okt. 7. 20:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy májbiopszia csak komolyabb egy orrmandulaműtétnél.....
2018. okt. 7. 20:58
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Védőnő írhatja bele. Egyébként sehol nem nézik oltáson kívül a kuskönyvet.
2018. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyetek már ilyen korlátoltak , egyedül az útlevélbe nem szabad írogatni mert az hivatalos okmány. Kiskönyvbe akkor irsz amikor akarsz én is írtam az enyémbe. Mert szerinted, ha meglátja valaki, mi lesz, visznek a börtönbe? Hihetetlen, komolyan.
2018. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

8, pont azért mert bárki beleírhat, a kutyát nem érdekli, hogy mi van benne.

Senki sehol nem kéri és egyetlen épeszű orvos nem fog arra alapozni semmilyen kezelést, hogy mit olvasott benne, már ha elékerül, mert nem megbízható infoforrás.

2018. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor mindegy. Beleírom.
2018. okt. 8. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!