Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha megfázik férjetek/párotok...

Ha megfázik férjetek/párotok nem is adjátok a kisbabát a kezébe, próbáljátok elkerülni vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha te megfázol, te sem veszed fel a babát?
2018. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Pont ezt akartam kérdezni, amit az 1-es... ha te megfázol, te se mész a közelébe? Hát, apa is ugyanolyan szülő, mint én, szóval de, megfogja akkor is, ahogy én is megfognám, mivel el kell látni.
2018. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Annyit teszek, ha beteg a férjem, tesója, vagy én, hogy gyakrabban szellőztetek. Plusz alapos kézmosás naponta többször.
2018. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Dehogy nem. Amikor picik voltak, és ilyen helyzet volt, maszkot vett fel, meg akkor nem puszilgatta őket, ameddig nem volt gyógyult.De izoláció sosem volt nálunk.


Még volt érdekesség, mert az utolsó két gyereknél az uram volt az utolsó, akit influenza járványkor kórház zárlat előtt még szűlőszobára engedtek:D

2018. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, teljesen fölösleges bármilyen bohóckodás, úgyis el fogja kapni, 99,9% Amikor a nagy (januári) pár hetes volt, lebetegedtünk, egész nap maszkban fuldokoltam, szellőztettem egyfolytában, de úgyis elkapta. Folyt az orra ennyi, szívni kellett, meg Nasivin baby. Láza sem lett, ha lett volna, csillapítani kellett volna. Azóta van három gyerek, a nagy friss ovis, meg a 10 hónapos ikrek, nem zárom őket el taknyosan sem egymástól, úgysem lehet. Ugyanúgy birkóznak, nyalakodnak egymással taknyosan is. Ehhez képest egy náthás apuka semmi. :DDDD Egy légtérben tartózkodva totál értelmetlen a szeparáció, maximum 1-2 napot tolsz azon, hogy mikor jöjjön ki a betegség, de ezzel ugye azt is tolod, hogy mikor lesz vége.
2018. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, párom mondta h nem fogja meg a kicsit mert szegény nagyon meg van fázva és nehogy elkapja a baba. Milyen gyakran szoktátok orrszívózni a picit? Óránként ha nem alszik? Sóoldatos orrspray és nasivin orrcsepp mehet egyszerre? (orrcsepp szívás után)
2018. okt. 8. 15:22
 7/23 anonim ***** válasza:
73%

5,

nálunk működik. Nyilván a gyerekeket nem tudom teljesen szétszedni. Bár a nagy (3) már abszolút érti, hogy ilyenkor ne nyalja körbe a kisebbet.

De az teljesen alap, hogy ha férjem vagy én betegek vagyunk, akkor a beteg kevesebbet van a gyerekekkel (maszk alap, ha köhög) és meg is szoktuk úszni, nem megy át mindenkin a betegség.

Még a hányós hasmenéses se. Akkor pedig én voltam a vírusgazda.

2018. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
6 Milyen idős a pici? folyik az orra, vagy csak "szürcsög"?
2018. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2hónapos. Szürcsög. Esténként kiszívjuk doki javaslatára, van benne pici váladék, de nem sok. Inkább azért kérdeztem ha elkapja az apukájától. Egyébként ha nem lázas de folyik az orra akkor is el kell vinni dokihoz?
2018. okt. 8. 15:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szájmaszk.


6 hetes koráig lényegében csak abban látott a gyerekem, annyira beteg voltam folyamatosan. Rajzoltam rá szájat, hogy azért tudja, anyának is van olyan.

2018. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!