Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10hós babánál vagy hasonló...

10hós babánál vagy hasonló korú babával járt már valaki fülgyulladással? Mai nap belázasodott a pindur, dokit felhívtuk szerinte biztos valami kis járvány, ne vigyük be.

Figyelt kérdés
Viszont este éjfélig fent volt, néha elforditotta furcsán a fejét, nyomásra sírt. Reggel megyünk dokihoz, de nagyon aggódok. Mennyire hosszú lefolyású? Az interneten elég rémisztő dolgokat olvastam, :///. Eddig szerencsére sose volt beteg, és nagyon érdekelne,hogy ki hogyan vészelte át ezt. Olyat is olvastam hogy lehet hogy a mandulájáról ment rá.
2018. okt. 10. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is szerintem ne nagyon olvas össze mindent a netem, mert csak magad idegesíted vele.

Másodszor, ha a fülére gyanakszol, tegyél rá meleg só párnácskát, ez, ha korán elkapod, elég is lehet. Ártani meg nem árt. Én nagyon fül fájós voltam, mindig aggódtam, hogy örökölték tőlem, de aztán sosem lett belőle semmi extra. Arra figyelj, ha nagyon náthás, szívd le az orrát rendesen, mert tipikusan akkor tud nagyon begyulladni, ha nem ürül a váladék.

2018. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te nyomkodod a fülét?? Miért? Nem vagy orvos!! Az orvos amúgy a nyakát nyomkodja meg, onnan tudja, hogy be van-e gyulladva a füle!!

Ha a füle fájna, ordítana, ugyanis az nagyon tud fájni a kicsiknek.

2018. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert te hogy a fenébe nézed meg hogy fáj e neki? Meg hogy mi baja te kedves kis okoska utolsó? Voltunk azóta házi orvosnál is, meg fül orr gégészeten, mandula gyulladása van, a fülével szerencsére nincs gond. Antibiotikum kúrát mondtak egyenlőre, és szombaton vissza a házi orvoshoz.
2018. okt. 11. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én? Sehogy :D azért van orvos, tudoooood..
2018. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!