Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hálózsákot ti használtok 2-3...

Hálózsákot ti használtok 2-3 év körüli gyereknél? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Az a bajom ma éjjel is vagy 5x betakartam és rá 2 percre rugdalja le magáról a takarót, 2 és fél éves.

Reggelre tiszta nátha lett, napokba is reggel tiszta hidegek voltak a végtagjai de nem szeret betakarózni :-/

Éjjel 22 fok körül van nálunk.

Vettem neki tök jó meleg pizsiket de még korainak érzem, nekem is melegem lenne bennük ,most egy pólóba meg macinadrágba alszik.

Szobatiszta így kezes lábassal nem bajlódnék.

Tipegő hálózsákra gondoltam de elég drágák, tényleg jók?

Alá milyen pizsamát adtok? Ujjatlant szeretnék ha veszek esetleg..

Ilyenkor már nem is kell betakarni télen csak a hálózsák?


2018. okt. 16. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bőven használtuk még a hálózsákot ebben a korban, de nem tipegőt, simát. Úgy szaladt benne, öröm volt nézni. Alá kapott egy hosszú pizsamát és ennyi, természetesen nem kell már rá takaró.

Viszont ha ti még sosem használtatok, nem biztos hogy el fogja viselni. Én egyébként a fiamat 21-22 fokos szobában már simán hosszú pizsamában altatom, a póló szerintem már kevés.

2018. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tipegő hàlózsákja van a 3 èvesemnek is (cseppke). Ő is szaladt a simában még másfél évesen, csak a patent szakadt ki belőle. 2-3 alkalom után az anyag is sérült annyira, hogy vissza se tudtam varrni. Gondolom, aminek nem a vállán van patent, az jobban bírja.

Nem kell betakarni, elég a hálózsák.

2018. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hálózsák szobatisztaság szempontjából ugyan olyan bajos mint a kezeslábas.

22 fokban lábfejes kezeslábasban alszik a gyerkőc ő se tűri a takarót.

Én nem merném hálózsákba twnni, félnék, hogy elesik.

2018. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy éves kora óta hálózsákban alszik a lányom mert ő is folyton kitakarózik. 2 éves kora óta wellsoft anyagú, lábkidugós hálózsákja van, ebbe nem izzad, 22 fok van este nálunk, hosszú pizsi van rajta, zoknival. Ha hidegebb van akkor a pizsi alá trikót adok még.

Mi a durmibag-tól vásárolunk, szerintem jó áron vannak itt hálózsákok.

2018. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyiknél olyan 5 éves koráig simán használtunk hálózsákot és nagyon jó volt, a másik viszont újszülött korától nem tűri meg magán, kb. évente újra próbálkoztunk vele, de nem tud benne kedvére forgolódni, csak nyöszörög és rugdos, aztán sírni kezd. Úgyhogy őt jobb híjján csak felöltöztetjük. (Pedig jó hálózsákok voltak, direkt megtartottuk. :( )
2018. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom hogy jobban felöltöztetem, csak annyira utálja a meleget hogy sokszor már hideg a vize akkor is nyafog hogy meleg, ételt is utálja melegen, szerintem ezért is takarózik ki éjjel..

Félek hogy megizzad akkor meg azért nem fog aludni .. :-/

De lehet ezért se tűrné el a hálózsákot se..

Nehéz ügy a gyerkőcöm ebbe.

2018. okt. 16. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinten cseppket vettem a 3 eves lanyomnak! Imadja!
2018. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!