Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sterimar orrsprayt hogy a...

Sterimar orrsprayt hogy a legkönnyebb befújni a baba orrába? Oldalra szoktátok fordítani a fejét és után a hagyjátok egy darabig fekve? Nem féltek hogy belemegy a szemébe?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az apja otthon van akkor az ölébe ültetem és ülve fújunk be neki.Ha nincs otthon akkor ugyancsak ültetem, de úgy teszek mintha először magamnak fújnék és mintha tök jó volna úgy általában hagyja az első orrlyukát befújni a másiknál már cirkusz van általában, de azért hagyni szokta.Ment már a szemébe kicsit, de megmostam neki és soha sem volt belőle probléma.

Attól is függ szerintem mekkora a pici,mert egy 3-4 hónapossal még könnyebben el lehet bánni.:) Viszont ha már tipegő akkor hamar van, hogy elszalad.

2018. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hogy félrement és az arcára fújtam, lehet ment a szemébe is, de nem nagyon hatotta meg. Még nagyon pici egy hónapos, de szereti az orrszit
2018. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekve szoktam volt, pl. pelenkázás közben és a végéig hagytam hatni, utána orrszívás. Nagyon ritkán sajnos belement a szemébe, mert a leváratlanabb pillanatban elfordította a fejét.
2018. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha belemegy a szemébe, az csak víz. Direkt az orvost is megkérdeztem, kb. hülyének nézett, de nem baj, legalább megnyugodtam. :)


Én nem fújni szoktam, hanem vettem orrcseppet, aminek olyan felszívós cseppentője van, azt elmostam, fújok egy kis pohárkába vizet, felszívom, és belecsepegtetem. Szerintem sokkal jobban viseli így, mikor már több napja kell csinálni, teljesen nyugodtan hagyja magát.

2018. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!