Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 7 éves lányom nagyon gyakran...

7 éves lányom nagyon gyakran herpeszes, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Itthon külön evőeszközei vannak ,külön pohara mindig gondosan elmosva.mar kiprobáltunk sokféle kenőcsöt ,elmúlik neki kb egy hét alatt,aztán 2-3 hét és megint előjön.lehet ez valami betegség előjele is?
2018. okt. 23. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Majd... gondolj erre...

[link]

Most, valamilyen stresszoldással lehetne próbálkozni.

2018. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Háziorvos mit mond?

Gyanítom az immunrendszere a béka valaga alatt lehet. Kellene egy vérvétel és esetleg isoprinosine kúra

2018. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Eszik iszik a suliban vagy oviban?

Hiába védekezel ha van fertőzött gyerek a visszafertőzik

2018. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem visszafertoz. Ezt egyszer elkapod és mindig benned lesz. Az immunrendszer elnyomja, de ha gyengül akk rögtön kijon.
2018. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó: herpesszel nem lehet valakit "visszafertőzni"! Ha egyszer elkapta valaki,akkor örökre benne marad a vírus

Mint a hepatitis C. Csak tünetmentes lehet,gyógyult nem.


Immunerősítés kellene a kislánynak. De kérdezd meg a háziorvost. Esetleg immunológussal lehetne konzultálni.

2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Közben írtak,látom. Utolsó előttinek írtam.
2018. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%

Az en kisfiam es lányom is herpesz mániás.. Az en lányom amúgy 8,5 eves. Amikor latom hogy kezd neki kijönni akkor zoviraxxal elkezdem kezelni neki.. Pici tubus hamar elfogy..de egy kezelésre elég. Gyógyszertarban lehet kapni lizin C -t herpeszre van. 60 db van benne de nem biztos lehet kevesebb nem tudom hirtelen igy

Amikor mar látom hogy piroslik az orranal neki ott van altalaban akkor reggel 2 ot este kettőt kap kuraszeruen par napig aztán csökkentem napi 2 re amikor elmúlik pedig napi 1 marad mig el nem fogy a tabletta. Es akkor egy darabig nem jon elo a herpeszuk. Megelőzésre is jò. Napi 1 kapszula is lehet nem kell megvárni hogy eljöjjön a herpesz. De szünetet kell tartani 2 kúra között. Remelem segítettem

2018. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én telviran tablettát szedtem, nem tudom gyerkőcnek lehet e.


Nem tudom mennyire hiszel benne, de lelki okai is lehetnek.A stressz, meg ha elfolytja az érzéseit is előhozza.


40 vagyok, mióta az eszemet tudom herpesszel küzdök.Már volt, hogy az alkarom belső felén egy kb. 10x4cm herpesz volt.

Kb. 5-6 éve mióta az életem nagyjából egyenesbe jött ritkult, de ha valami stressz ér rögtön előjön.

2018. okt. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A háziorvosunk csak legyint rá és elintézi annyival hogy ő ilyen fajta ,hajlamos rá.Gumivitamint eszik de az lehet hogy kevés,egy immunerősítő kúra kell neki valószinű ,ma megyek is és beszélek a háziorvossal mert már tényleg kivagyok hogy kéthetente kijön neki

2018. okt. 24. 07:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Immunerősítés mindenképp. Ha rendben van az immunrendszere, akkor ritkábban fog előjönni és gyorsabban is gyógyul.
2018. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!