Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Baby luuf balzsam mikortól...

Baby luuf balzsam mikortól használható?

Figyelt kérdés

4 hósom borzasztóan köhög, hol ugatva hol szakadozva.

Sinupret cseppet javasolt a dokink de nem sok semmit segített.. Baby luufot esetleg lehet neki használni? Vagy a Stodalról mi a tapasztalatotok?


2018. okt. 24. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hósan már használtuk, aranyat ér a baby luuf.
2018. okt. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztatón 6 hónapos kortól szerepel, de nekünk azt mondta a doki, hogy használhatjuk. Szerintem hívd fel a dokit és kérdezd meg inkább.
2018. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom nekem meg se fordult a fejembe hogy ne lehetne használni csecsemőknél, az tuti hogy 3-4 hónaposan mi már használtuk. az én lánykámnak állandóan a hörgőire ment a nátha, ezért sokat használtuk a baby luufot, tényleg aranyat ér. A Sirupret pl nálunk semmit se használt sosem....kakukkfüves fürdő még nagyon jó
2018. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Esetleg a Stodal sziruprol tudna valaki véleményt mondani? Vagy ez is baba függő?

#3 kakukkfüves fürdővel kapcsolatban a védőnőnk azt mondta hogy azt 1 éves korig, vagy legalábbis 6 hós korig semmiképp.. 😔

2018. okt. 24. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenkezőjét mondták. Remek :)
2018. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete a gyógyszerész nem javasolta a stodalt a 20 hónapos fiamnak.

Száraz köhögésre. Izlandi zuzmot javasolt inkább.

Estére sima házi zsíros pelus a mellkasára meg a hátára.

2 nap múlva se köhögés se orrfolyás.

De a luuf is hatékony volt,amikor tavaly egyszer beteg volt.

2018. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem meg pont az izlandi zuzmót nem javasolta gyógyszerész, azt mondta az 1 éves kor alatt nem adható
2018. okt. 25. 10:11
 8/8 A kérdező kommentje:
De a tanácsokat köszönöm szépen :)
2018. okt. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!