Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Calcimuscot hogyan szoktátok...

Calcimuscot hogyan szoktátok beadni a picinek? Tudom hogy a vizébe kellene beleraknom de nincs neki mert csak anyatejes, a nagy melegben elfogadott egy kis vizet de azóta sem.

Figyelt kérdés
Az elég ha a fecskendővel amivel felszívom a calcimuscot, szívok fel még egy kis vizet is?
2018. nov. 6. 02:27
 1/9 A kérdező kommentje:
3hónapos a baba
2018. nov. 6. 03:03
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy mondta az orvos, hogy közvetlenül a szájába, higitatlanul. Ő pár hetesen kapott, minimális mennyiséget.
2018. nov. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kiskanálba öntöttem úgy adtam a szájába óvatosan. Nekem ezt javasolta a doktornő.
2018. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kiskanálba oda tudod neki adni, dr azért javasolják a hígítás, mert egyébként nagyon rossz íze van. Ha tudod egy kis anyatejjel lehet hígítani.
2018. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy anyatejbe ne tegyem.
2018. nov. 6. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs az offér. Megkérdezhetem miért kell egy babának calcimusc? Még sose hallottam ilyet.
2018. nov. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a kisfiam idegrendszeri értetlenségre kapta
2018. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Torokpirosságra mondta a doki hogy adjak napi 3ml-t.
2018. nov. 6. 16:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok , nekünk nyáron egy kóbor szúnyog csipkedte össze vissza a kicsit éjjel még a haja között is másnap mentünk 2 hós erre írta fel a doktornő.
2018. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!