Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány éves korig lehet kuppot...

Hány éves korig lehet kuppot használni lázcsillapításra?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam ha magas a láz akkor az hat a leggyorsabban! De ugy tudtam azt csak csecsemöknek és kisgyerekeknek szoktak adni. De mégis hány éves korig?

2018. nov. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Hát, én már a babát se kínoztam ezzel, egyszer adtam be kúpot, éktelen ordítás lett a jutalmam, azóta csak szirupozunk. Annyival nem hat az hamarabb, hogy megérje kínozni.
2018. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem kb. 4 eves korig.en is nagyon ellene voltam, de sajnos volt olyan helyzet amikor muszaj volt.
2018. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Babat sem kinzom vele, nekunk szerencsere nem kellett sosem es lazat sem ott mertem. Annyi mas fajta gyogyszer szirup, por van felesleges kinzasnak tartom a kupot
2018. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem dugtam ssmmit a gyerekem fenekébe, főleg mert ahol élek ez eleve gyermekbantalmazás.
2018. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Germicidre az van írva, hogy 1-14 éves korig. Tehát 12nek simán lehet még adni ha pl sokszor hány napközbe
2018. nov. 15. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!