Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kéz láb száj betegség kezelése?

Kéz láb száj betegség kezelése?

Figyelt kérdés

Járvány van a bölcsiben. Persze rajtunk szombaton jött ki. A lázát csillapítom, kapott fenistil cseppet.

Van egyéb tennivaló? Holnap vigyem ügyeletre? A sebekre írnának ecsetelőt? Tantum verde spray van itthon. Az elvileg fájdalomcsillapító és fertőtlenítő. Azt lehet használni? Nem mertem, mert félek, hogy csípne.


2018. nov. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen sebek és hol vannak?
2018. nov. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még csak kiütések, de úgy tudom sebes lesz.
2018. nov. 17. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmi! Ha fáj a szája ne adjál neki savas italt pl narancslé mert csípi. Ez elmúlik magától semmi nem gyorsítja a jobbulását. Nem kell orvoshoz vinni ha nincs baja pl elfertözte egy sebét stb.. 1 hét és leszáradak a sebek.. ne vidd közösségbe mert nagyon fertöz. Ennyi
2018. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én használtam a kicsinek tantum verde sprét,bár annyira tele volt a szája hogy nem sokat segített.Még fájdalomcsillapítót kellett adnom neki.ecsetelőt nem írtak fel a kezén,lábán lévő hólyagokra.
2018. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább kitartás kell.

Muszáj, hogy legalább igyon, ne száradjon ki.

Nekünk 1 hónap után még mindig leválik a körme, szóval erre is készüljetek. Én először megijedtem, mert nem gondoltam volna, hogy ez is hozzá tartozik.

2018. nov. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, milyen járványok vannak! Én még nem vagyok 30, de ilyen betegség a közelemben sem volt. Gyors gyógyulást a picikének!
2018. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Hatalmas kéz-láb-száj járvány van most egész európában nyugi! Nálunk a bölcsibrn mindenkit megfertözött (írország) valamint lengyel barátaim is panaszkodnak náluk is ugyanez. Minden télen elöbukkan! De ugye ezt csakbazcérzékeki akinek kisgyereke van! Mert közöttük terjed. Mindent a szájukbs vesznek...
2018. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!