Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisgyermek orrmandulakivét és...

Kisgyermek orrmandulakivét és garatmandula lfelezésnek most mennyi a tarifája? Mármint a borítékos verzió, állami kórházban végzik. Mennyit szokás adni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Sosem fizettem le orvost.
2018. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nemrég vették ki a fiamnak. Nem fizettem semmit. Miért is kellene?

Ennek ellenére 15 perc alatt megvolt a műtét. Talán annyi sem volt. A nővérek kedvesek voltak, kapott bátorság oklevelet és egy kisbuszt. Valamint, mivel nem gyerekkórházban csinálták, ezért külön szobát kapott, hogy ne a felnőttekkel, idősekkel kelljen lennie.

2018. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

0ft.


Marika néninek is odanyomsz egy 200-ast a hentespultnál amiért rendesen leszeletelt 10dkg párizsit? Ugyanúgy a munkáját végzi és fizetést kap érte, mint az orvos, aki a munkaidejében a fizetèséért kiszedi a gyereked manduláját...

2018. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
15 ezret adtam,a szobatársunk anyukája annyit adott is annyit adott.
2018. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Semennyit nem kell adni, ez a munkája, kap érte fizetést.


Lányomnak is kivették, eszembe nem jutott adni akkor sem ugyanúgy, ahogy szüléskor sem adtam senkinek természetesen.

Mindig maximálisan elláttak minket.

2018. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi 40 ezret adtunk mert kérésre külön volt egymaga egy szobában és az apja volt bent vele
2018. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adj, ha megengedheted magadnak, és úgy érzed, valami "külön szolgáltatást" kaptál. Vagy semmi különöset, de őszintén hálás vagy a gondos törődésért, kedvességért...
2018. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!