Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ma a gyerek orvos elküldött...

Ma a gyerek orvos elküldött minket fejlődés neurológiára nap lemente szem gyanuval kisfiam 3 és fèl hónapos. Kutacsa is nagyon kicsi. De a fej körfogata normálisan fejlődik. Valaki volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Jól fejlődik már hasra fordul. Gyerek orvos szerint egészséges de azért inkább elküldöt. Nagyon meg vagyok ilyedve.
2018. nov. 21. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia 3 hónapos volt a lányom mikor elkezdet naplementézni,nagyon ilyesztö látvány volt igy eböl bevitük a korházba.Bent fogtak minket mivel több betegség tünete is lehet,vettek vért csináltak koponya ultrahangot és EEG t(epilepsziát nézik vele).Minden eredménye Negativ lett hálistenek,de mivel a szemét nem nézték meg igy elvitük magánba szemészhez és ott is minden ok volt.Annyit mondot a Dr nö hogy rengeteg babát látot már Naplementézni és általában fél éves korukra kinövik.Lányom 6,5 hónapos volt mikor teljesen elhagyta.Szerintem nálatok sem lesz semi baj,ja és ismeröseim körében is tudok 2 babát akik szintén csinálták és kinöték.Ne is olvasgas a témában mert nagyon ilyesztö dolgokat olvasni róla.
2018. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem kisfiam ùjszülött kora óta csinája hogy nagyra nyitja a szemèt nekem ez nem tűnt problémának mert a csalädban is van akinek nagy szeme van. Ès most mondta a gyerek orvos hogy inkabb nëzessük meg. Mikor született megnyomták a fejét lett neki egy vèrömleny mielőtt haza jöttünk a korházból csináltak neki koponya uh-t. Ott minden rendben találtak. Ha gond lenne akkor azt ott látniuk kellet volna?
2018. nov. 24. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze a koponya uh n látták vólna ha baj van,nem volt koraszülött?Mert nálunk gyakoribb,mondjuk a lányom sem az és mégis csinálta,De nekem a szemész mondta h szemfenék gyengeség is okozhatja de ahogy erösödik ugy el is fogja gyani.
2018. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt a 39 héten született. December 3 án megyünk orvoshoz 100% ban csak akkor fogok megnyugodni ha ő is mindent rendben talál.
2018. nov. 25. 09:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltunk fejlődès neurológián ès hál isten minden rendben van. Azt mondták 1 èves korära el növi.
2018. dec. 4. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki,az én lányom is kinöte néhány hónap alatt😊
2018. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!