Náthás a kislányom?

Figyelt kérdés
3és fél hetes babám, tüsszög, 2szer jött fika az orrából. Szilárdak voltak,nem folyik az orra amugy.Tengervizes orrcseppet vehetek doki nélkül is? Ha nem orrszívózom utána nem ér semmit? Melyik orrcsepp jó? És mennyi idő alatt múlik el egy ilyen nátha?

2018. dec. 1. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nátha, az ital is hátracsuszik nekik, emiatt szipognak sokat, ha folyik az orra, akkor kell az orrszívó, tengervizes orrspray-t lehet használni, de indokolatlanul azt sem kell, igen, utána kell az orrszívó, orrspray kb. tök mindegy melyik, mindegyikben sóoldat van, 3 hetes babára meg inkább nézzen rá a doki, ha bármi baja van, nagyon pici.
2018. dec. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egyértelmű nátha. A tengervizes orrcsepp jó, szívd ki neki. Lehet venni Nasivin babyt, de az csak akkor javasolt, ha bedugulna neki.
2018. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam,hogy a folyadék hátracsúszása miatt is szörcsöghet! 😲 tényleg szokott furcsa hangokat kiadni,akkor ezért is lehet. Néha olyan mintha röfögne ☺ még 1 kérdés, ha 37,4 a hője az még náluk nem láz ugye?
2018. dec. 1. 12:42
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettem sterimart és orrszi porszit. Nem vészesen taknyos, de azért az. Majd akkor használom ha nagyon hallani,hogy televan.
2018. dec. 2. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetes könyörgöm, annyira felesleges kiszívni a nóziját, teljesen természetes, ha szörcsög, röfög, tisztul neki még a légzőrendszere, a tüsszögés is normális. Majd ha tüsszög folyamatosan, majd köhög és nyugtalan emiatt, akkor kell bármit is alkalmazni. Az én kisfiam kb 6 hetes koráig szörcsögött, horkolt, majd elmúlt. A 37,5 az nem láz, 38,5fölött kell csillapítani. (0.5fokot le kell vonni a popsiban méréskor, ezt csak kiegészítésként írtam)
2018. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!