Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hanyszor szivjatok a baba orrat?

Hanyszor szivjatok a baba orrat?

Figyelt kérdés
Sajnos 7 honapos kis fiamrol kiderult hogy kruppos. Inhalani kell 3 orankent salvus vizzel es szivni az orrat. De ma pl. Nap kozben is tobbszor szivtam neki es nem jott semm belole. Most este viszont rengeteg jott neki. Ez mar lehet a javulas utja? Vagy ne is almodozzak rola? :( elore is koszonom a valaszokat! Egy aggodo anya

2018. dec. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Tengervizes sóoldattal is befújod neki mielőtt kiszívnád? Amúgy én úgy szoktam, hogy befújom neki sóoldattal, várok kb 5- 10 percet, utána kiszívom és befújom neki Nasivin Babyvel, vagy ami épp van itthon. Gyakoriságot nem tudok írni neked, akkor szívom, amikor látom, hogy megint folyik, vagy hallom, hogy szörcsög, vagy alig kap levegőt.
2018. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen haszlalom a physiomer baby-t ezt ajanlotta az orvos.
2018. dec. 2. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt már h egy nap 10x kellett de volt h csak2x

Akkor szíved ha latod/hallod h nagyon tele van. Túl sokszor sem szabad

2018. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inhalálás után én ki szoktam szívni.
2018. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én általában reggel és alvások előtt szoktam. Ha nagyon szörcsög, látszik, hogy nem kap levegőt, enni se tud, akkor közte is. Ez főleg az eleje, mikor már kezd javulni, akkor marad a napi 3.
2018. dec. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden inhalalas utan ki szivom neki. De most sem jott semmi sem, de hallom, hogy szurcsog. megint szivtam megint semmi es meg mindig szurcsog :(
2018. dec. 2. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!