Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 hósomnak folyik az orra,...

5 hósomnak folyik az orra, köhög. Doki csak csütörtökön lesz. Tudtok javasolni valamit amivel enyhithetném a tüneteit?

Figyelt kérdés

Kórházba konkrét kiröhögtek mikor legutóbb ezzel vittem be, annyit mondtak Nasivin és majd elmúlik, ezért fordultam hozzátok.

Esetleg valami vény nélküli cucc? Náthás ez biztos, valószínűleg unokatesótól kapta el :/


2018. dec. 3. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2honapos a kislányom, ezt ajanlotta a doki: Tengervízes orrspray+ orrszívás, cebion c-vitamin csepp
2018. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az mint az első válaszoló + Nasivin Baby
2018. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fenti alapokhoz (tengervizes spray, orrszívás, Nasivin baby) még mehet Baby Luuf, Sinupret, esetleg légzéskönnyítő párna.
2018. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Könyörgöm orrfolyással ne akarj már orvoshoz rohangálni, pláne ne kórházba! Komolyan ezzel bementel ?? 🙄

Orrszivás. Józan paraszti ész.

2018. dec. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én 5 hós fiamnak is folyik az orra, kicsit köhög. Sterimar orrspray+ orrszívózás meg Cebion cseppet használunk. Azt mondta a védőnő dokihoz ráér menni ha esetleg lázas lenne vagy zöldes sárgás az orrváladék, mert addig a doki is csak a fentieket fogja javasolni.
2018. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)

Kedves 4.,neked nem jutott dinnyeföld vagy mi a problémád van? Orvos küldött kórházba vele, nem magamtól rohangáltam.

2018. dec. 3. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos küldött orrfolyással a kórházba? Tudod , nem elég , hogy sötét vagy , még hülyének is nézel minket.
2018. dec. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Imádom az unatkozó besavanyodott embereket :) Köhögött akkor is a gyerek, és arra tekintettel hogy családban páran asztmásak vagyunk (gondolom ezért) beküldött.

Téged meg nem kell annak nézni, ha az vagy magadtól is. :)

2018. dec. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!