Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hova vinned a gyereket ebben...

Hova vinned a gyereket ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Négy gyermekorvos dolgozik a rendelőben. Ma elmentem a gyerekkel, amikoris kiderült, hogy az orvosunk továbbképzésen van, és aki helyettesíti nem más, mint a korábbi orvosunk, akitől nem véletlenül hoztam el a gyereket, tehát hozza nem mennek.

Vigyem a másik két orvos valamelyikehez? Vagy az ügyeletre? A hetvegenek nem mennek így neki, nagyon csúnyán köhög.


2018. dec. 6. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd máshoz mindenképp.
2018. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a kérdésem lényege hogy vihetem e a másik két orvos valamelyikehez szerintetek? Fogadják?

Az ügyelet másik kerületben van.

2018. dec. 6. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk az a szabály, hogy ha a saját gyerekorvos nem rendel egy adott napon, akkor az aznap rendelő bármelyik másik orvoshoz el lehet vinni a gyereket.
2018. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hármas választ! Ugyan kiírták, hogy ki helyettesíti, de 8azon túl, hogy hozzá nem vittem volna) 8-10-ig helyettesített, miközben akihez mentem 10-12-ig lett volna, így le is maradtam...
2018. dec. 6. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 4 gyerekorvosotok van, akkor délután is rendel valaki. Vidd olyanhoz, akiben jobban megbízol. Fogadni fog.
2018. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!