Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miféle betegség lehet ez?...

Miféle betegség lehet ez? Többi lent

Figyelt kérdés
16hós a fiam,hetek ota megy a hasa,néha teljesen átlagos a széklete,máskor kicsit lágyabb,de van hogy teljesen vizes állagú.A szaga sem kellemes...orvos látta már de csak Linexet ír fel,diéta és ennyi.Nekem viszont egyáltalán nem tetszik hogy napi kétszer háromszor is kakil és néha a háta közepéig kakis lesz olyan nagy adag :/ valaki találkozott már hasonlóval?Virus lenne vagy ez normális dolog?
2018. dec. 7. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez inkább valamilyen érzékenységnek tűnik. Hogy álltok az allergénekkel? Tej, glutén?
2018. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is megfordult a fejemben,eddig nem vizsgálták emiatt de ma viszem délután orvoshoz és kérni fogok egy labort.Egyebként jol eszik,sokat iszik,aktív baba,szóval rosszul nincs.Annyira aggódom hogy leírni sem tudom
2018. dec. 7. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kérhetnél egy székletvizsgálatot is. Nem nagy macera, és kiderül van-e valami fertőzés a háttérben. Nyugi, nem lehet olyan nagy gond, ha egyébként a gyerek jól van, nincsenek fájdalmai, nem fogy stb. Esetleg vezess kajanaplót, hogy van-e összefüggés a fogyasztott étel és a széklet állaga között. Ezt úgyis kérni fogják.
2018. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Fogyni fogyott az elmult egy hétben,de szerintem azért mert beteg volt és nem evett meg semmit,szo szerint semmi tápláló ételt.Alig bírtam bele tömni egy kis gyümölcsöt virslit...
2018. dec. 7. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is székletvizsgálat, ha semmiféle baktériumot/vírust nem mutat ki akkor következő kör a gasztroentrológia.

Nálunk 2 hónap különbséggel 18 hónaposan volt ez az út, előtte gasztró előtt volt vérvétel is allergiákra ott derült ki a tej-tojás-szója allergia.

2018. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!