Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kalici víruson átesett gyerekek?

Kalici víruson átesett gyerekek?

Figyelt kérdés

Kislányom 12 nappal ezelőtt hányás-hasmenéses vírust kapott el. 4 nap kórház lett, mert a gyerekorvos nem vette észre, hogy kiszáradt a gyerek. A kórházban kapott 4 infúziót azután hazajöhettünk. a hasmenése rendeződött. Hazatérés után 4 nappal lazább széklete volt, majd egy nap semmi, végül szürkés színű lett vasárnap. Étvágytalan, fáj a hasa, tegnap hőemelkedése is volt.

Bevittem újra a kórházba, ahol azt mondták nincs semmi baja ,ez még a vírus . Ma 2 X volt széklete kissé hasmenéses, de nem teljesen vizes. Ez szerintetek normális? /Az orra is folyik, köhög kissé/

A gyerekorvos szeint ilyen a kailci. 12 nap után se gyógyult meg??Holnap viszem egy másik orvoshoz, mert szinte semmit nem eszik, folyadékkal nincs gond.

Bocsánat, hogy ilyen hosszan írtam. köszi a válaszokat.


2018. dec. 11. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, csak 1 napot voltunk kórházban a 4. napon.
2018. dec. 11. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen ez ilyen sajna :(

Nagyon kell figyelni rá mit eszik és mit iszik.

2018. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kalici nekünk is nagyon elhúzódott, enni meg hetekig alig evett, jól le is fogyott a fiam. Nekem is azt mondták, hogy igyon, az a lényeg. Tényleg csak minimálisakat evett, én is aggódtam, lassan de végül rendeződött. Valami probiotikumot adj neki, de ezt biztos mondták.
2018. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen azt elfelejtettem írni, hogy utána nekünk is ilyen megfázásos tünetek jöttek, nekem is azt mondta az orvosunk, hogy az még a kalici. Utolsó voltam.
2018. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyerekfertozon dolgoztam, 36436554 kalicit lattam, igen, elhuzodhat. A szalmonella is 3-4 het mire kiurul. Ezek ilyenek.
2018. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam.

Sajnos egyébként is válogatós ,így szinte két-három falatot eszik. Olyan soványka lett.

2018. dec. 11. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!