Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hónaposnak hurutos köhögésre...

4 hónaposnak hurutos köhögésre mi adható?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk orvoshoz, ma már nincs rendelés.

2018. dec. 13. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Recept nélkül semmi. Azok orvosi javaslat nélkül mind 2 éves kortól vannak.
2018. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Salvus vizes inhalálás.
2018. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagyok benne biztos, de mintha a Baby Loof balzsam 3 hónapos kortól lenne ajánlott. Ez szuperül felszakítja a lerakódást, vény nélkül kapható.
2018. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sok folyadék oldja a váladékot. Ha szoptatod, akkor minél többször, ha nem, akkor kínálgasd vízzel. A hideg párásítás is jót tesz.
2018. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szopik még, bár tegnap étvágytalanabb volt, akkor még nem tudtam, valószínűleg emiatt :/

Néhányszor hallottam ma azt is, hogy hanggal veszi a levegőt (mint amikor egy asztmásnak rohama van, megijedtem.)

Eddig csak náthás volt, nemrég múlt el.

Nekem nagyon gyakori volt gyerekként a bronchitis, a középső gyerekemnek is volt 5 hónaposan + kezdődő tüdőgyulladás, ezért félek, hogy ő is hajlamos lesz ezekre :/

Csak a gyerekorvosunk félek, hogy ehhez kevés lesz :S

2018. dec. 13. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Baby loof tényleg jó és ha van rezgős felhúzós játéka, akkor azt rezegtesd a mellkasán, segíti a letapadt cucc felszakadását. Egymástól függetlenül 2 orvostól is hallottam.

Jobbulást!

2018. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, van egy ilyen macink, kipróbáljuk!
2018. dec. 13. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Salvus vizes inhalalas, mondjuk nekünk elromlott a gép így minden szobában minden radiátorok van egy edény vagy tál és abban salvus víz meg ambrobene csepp (ez recept nélkül kapható, ugyanezzel az egyveleggel szoktunk inhalalni) meg kap minden nap 100mili csipkebogyo teát és 30mili kamilla teát. 9 hónapos. Bevalt, igaz lassan gyógyult meg, 2het alatt. Annyi h nekünk a védőnő ajánlotta az algoflexet bebit 4napig,mert segít a fajdalomcsillapitasban és a bacik ellen is.
2018. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!