Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegség miatt pisi mintát...

Betegség miatt pisi mintát kell vinni a dokihoz. Ezt egy pelenkás 2 évesnél hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy nem szabad a pelenkát vinni. Viszont nem bilizik még a fiam, sose pisil rendszerint, nem tudom ilyenkor mi a megoldás. A doki meg nem segített ebben. Mondván: oldjam meg.
2018. dec. 16. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél a patikában vizeletgyűjtő zacskót. Alaposan mosd körbe a területet, mielőtt felragasztod. Itasd sokat és vàrj
2018. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Venni kell vizeletgyüjtö zacskót a patikában, gyereknek valót, fel kell ragasztani, rátenni a pelust, aztán vagy sikerül, vagy nem, nem egy könnyű mutatvány.
2018. dec. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Gyògyszeretárban lehet venni pisigyűjtő zacskót. Abból nem folyik ki, be is pelenkázhatod vele. Csak időnként ellenőrízni kell.

Mit néznek? Reggeli pisi kell? Mert este ha belállítod a langyos fürdővízbe, valószínű pisilni fog, az mehetne üvegbe. Ha hűtőbe rakod, reggelig jó lesz.

2018. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon hasznos volt mind! Holnap estére kell, úgy rendel a doki. Akkor holnap délutáni fürdés lesz.. :D
2018. dec. 16. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiúkkal könnyebb megoldani. :)

Valóban lehet a patikában vizeletes zacskót venni, amire figyelj, hogy legyen tiszta a bőrfelület, amire ráragasztod, aztán igazítsd jól oda a pelenkába, hogy ne csússzon el, mert ha elcsúszik, akkor sanszos, hogy kifolyik.

De inkább azt tanácsolom, hogy vegyél több zacsit és ha elsőre kifolyik, akkor próbáld újra.

2018. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Én béna anya vagyok, nekem nem sikerült ez a vizeletgyűjtős zacsi :D

csak hogy készülj erre is, nekem rángatta le a fiam, onnantól nem ragadt, üvöltött, időre mentünk mert első pisi kellett természetesen..

Na onnantól nem érdekelt, fogtam egy tálat és követtem a gyermekem, mikor pisilt bele irányítottam a tálba, onnan tölcsérrel átfolyattam a tartályba és voiálá..

Nekem egyszerűbb volt így, de szakszerűen ott a vizeletgyűjtő zacskó nem szerencsétlen anyukáknak.

2018. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hármat vettem, harmadjára sikerült is! 😂

Köszönöm, sikerült jó adagot összegyűjteni!

2018. dec. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!