Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 hónapos babám alsó ajkán...

6 hónapos babám alsó ajkán pici piros pötty jelent meg. Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Olyan mintha herpesz lenne,de itthon senkinek nincs herpesze.

Láza nincs,jó a kedve,játszik.

Valakinek van tapasztalata ilyesmivel?


2018. dec. 31. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hívj mentőt és rohamkocsival vidd az ügyeletre!!!!!


Ennyire nem tudsz gondolkodni, hogy komolyan felmerül benned az, hogy EGY pici pötty miatt orvoshoz kellene vinni?!??!?!?!

2018. dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez miatt nem kell, főleg ha nem társul hozzá semmi. Lehet csak megnyomta vmi játékkal, vagy esetleg új étel miatt is lehet. Nyugi
2018. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Roham mentő!!!
2018. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha esetleg valaha valakinek hasznos lesz,délután mikor a kérdést kiirtam, észrevettem belül is egy pici pöttyöt és a külső is váladékozni kezdett. Ezért bevittem az ügyeletre,részben mert tudok gondolkozni, részben mert 3. Babánk és megismerem ha valami nem ok,csak ilyennel még nem volt dolgom.

Beküldtek a korházba vele,mert az egész torkán is vannak pöttyök,ugyhogy bent vagyunk megfigyelésen.nyilván valami vírus,ami fáj is neki és mert nem volt nyűgös nem vettem észre.


A nem segítö válaszolóknak üzenném,hogy attól,hogy veled nem történt ilyen még létezik,ezért is kérdeztem,hogy van e tapasztalata valakinek,nektek nyilván nincs ezért feleslegesen pötyögtetek.


Boldogabb újévet kívánok nektek,több empátiával.


Köszönöm kettes válaszolo.

2018. dec. 31. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!