Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Aki beadatta a Bexsero oltást,...

Aki beadatta a Bexsero oltást, mennyi idős volt a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Nekünk 1 éves kor alatt nem ajánlotta a gyerekorvos? Nálatok ez hogy alakult? Voltak mellékhatásai? Lassan 1 éves a fiam és nem tudom várjunk-e még...

2019. jan. 11. 06:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem Magyarorszagon elek, itt benne van mar az alapoltasok kozott. Marmint nem kotelezo (itt egyik sem az), de ingyenes es ajanlott.

8 es 16 hetesen kapjak a babak, az elso kettot belole es egy evesen a harmadikat, a legjisebb gyerek is igy kapta nalunk, nem volt gond vele. (A nagyobbak meg nem kaptak, akkor meg nem is volt ra lehetoseg.)

2019. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig pont egy éves korig a legveszèlyesebb, nem tudom miért mondta. A kisebb fiam fél évesen kapta, csak azért nem hamarabb, mert előtte adattuk be a nagyobbnak is, meg fél éves kortól csak 3 kell belőle és nem 4, és ilyen árakkal 2 gyereknek nem ment hamarabb.
2019. jan. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, nem válaszomtam, aznap kicsit lázas és nyűgös volt és ennyi. De csak az első után.
2019. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy mivel nincs a gyerek közösségben, nem mozog annyit nagyobb tömegben (játszóház, babás-mamás foglalkozások) addig nem olyan sürgős. Illetve állítólag több rossz tapasztalat volt olyan babáknál, akik pár hónaposan kapták meg... Mi ezért várunk, de annyiféle infó van, hogy nem tudni mi is a legjobb a gyereknek! :(
2019. jan. 11. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
nekem is azt mondta, hogy ne. Inkább ne vigyem közösségbe szerinte és később adja be.
2019. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
7 honaposan kapta az elsot. Picit lazas lett estere. Egyeb baja nem volt.
2019. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 hósan a neisvac - c és 6 hósan. Csak ha ez lezaljlott utána 8 és 10 hósan kapja a bexerot. Ezt pont tegnap kérdeztem hogy legyen.
2019. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!