Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » MMR oltás? Ez normális dolog...

MMR oltás? Ez normális dolog ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most kapta meg a lányom az MMR oltást és azt mondta az orvos,hogy figyeljem kipöttyösödik-e,vagy valami.Ez mind ok,de mondta,ha nem,akkor ad neki még egyet,egy ismétlő oltást.Tehát szoktak ilyet csinálni,mert én ennél az oltásnál ezt még nem hallottam.

2019. jan. 14. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Sose hallottam ilyenről
2019. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Miért a laikusokat kérdezed itt?? Ha az orvos azt mondta, hogy x, én, mint könyvelő (vagy bárki aki nem orvos és ES NEM ÉRT HOZZÁ) azt mondom y, akkor úgy lesz, ahogy én mondom? Könyörgöm, miért kérdőjelezzük meg az orvost és egy ilyen inkompetens oldalon kérdezősködünk??? Atyaeg komolyan nem hiszem el....
2019. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Az én gyerekem se lett pöttyös tőle.
2019. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a laikusokat kérdezem,ahogy te írod,hanem azokat az embereket,akik esetleg voltak már ugyanebben a helyzetben és náluk is volt erre példa.Nyílván nem az orvost kérdőjelezem még,akit szinten nyílván még fogok kérdezni,de nem most este.Sajnos nem volt lehetőségem abban a pillanatban erről fecsegni vele,mert sokan voltak még és a lányom meg vigasztalhatatlanul sírt.Miután hazaértünk és megnyugodott volt időm ezen gondolkozni.De nem gondolom,hogy barmit is meg kellene magyaráznom.Szóval én várom a tapasztalatokat,ha volt ebben része valakinek.
2019. jan. 14. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! Kb 11 evesen van ismetlo oltas. Be ne oltsa kétszer..max mond neki volt pár pötty. Valami nem oke a dokival..
2019. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én sem hallottam.
2019. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!