Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhímlő elleni oltást...

Bárányhímlő elleni oltást adatott be mostanában vki a babájának?

Figyelt kérdés

Kisfiam múlt hét kedden kapta a 15 hós oltással egyidőben a bárányhímlő ellenit. A jobb karjába kapta. Most kedd estére lett egy kis piros szúnyogcsípés szerű pukli az oltás helyén,de inkább a szúrás fölött 1-2mm-rel. Ma picit halványabb a pirosság,de nagyobb. Lázát mértem,az nincs (37°). A gyerekorvos szerint figyeljem,aztan ha par nap múlva nem változik,akkor megnézi.

Volt vki így?



2019. jan. 31. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi másfél hónapja adattuk be, ugyanígy a 15 hónapossal együtt. Nem volt se pukli, se láz utána. A BCG óta semmilyen oltásnak nem volt nyoma.
2019. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Már nem aktuális szerencsére,de leírom,mert pár hét múlva kapjuk a másodikat.

Szóval egy héttel az oltás után jelent meg ez a pukli,aztán péntek délután belázasodott,estére pedig lett 5-6 kis piros pötty a pocakján. Szombaton már nem volt láza,hétfőre pedig a pöttyök is elmúltak. Az oltás helye még most is piros egy picit,de már alig látszik. Arra is gondoltam,h lehet,h azért látszik még most is,mert a doktornő meg is jegyezte,amikor megszúrta,h nagyon erős szövetei vannak. De ezt már lehet,h csak én gondolom így.

Bízom benne,h az ismétlő oltástól nem lesz ilyen gond. Remélem,nálatok sem!

2019. febr. 8. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!