Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Váladékos a szeme, könnyezik,...

Váladékos a szeme, könnyezik, és piros az arca?

Figyelt kérdés

Mi lehet ez? Holnap megyünk dokihoz, ez fertőző lehet vajon, mehet vele bölcsibe? Reggel 7kor nem szólhatok, hogy nem megyek fél8ra dolgozni :(

Az létezik, hogy a szemébe lóg a haja, és attól van a folyamatos könnyezés és csipásodás, mert érzékeny? Eltűzöm én, de olyan vékony a haja, hogy szétcsúszik, a bölcsiben meg nem foglalkoznak vele..


2019. febr. 4. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább kötőhártya lesz, kissé osszeragad a szeme tőle.

Fertőző nem mehet vele bölcsibe. Már ha az lesz.

2019. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Kint van minden foga? Próbáld több csattal odafogni a haját,ha egy nem tartja meg. Én sosem vágatnám le a lányom haját.


Amúgy nem ,ettől biztosan nem gyullad be a szeme. Szemfertőzés,kötőhártyagyulladás. Fertőz. De igen,bármikor szólhatsz,hogy beteg a gyerek.

2019. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2es válaszoló. Mkért kérdezted, hogy a babának kint van e minden foga?

Lehet összefüggés?

2019. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2,5, fogai kint vannak. Most itthon 4 csattal feltuztem es nem lett csipas azota

Persze, szolhatok, jovo heten meg nem kell bemennem mar...

2019. febr. 4. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as,piciknél igen. De itt ezek szerint nagyobb a gyerek,így ez nem opció:).
2019. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!