MMR oltás után 9 nappal?

Figyelt kérdés
Oltás után 9 nappal belázasodott estére a lányom.Azon nem is akadtam fent, mert mondták hogy láz,megfázásos tünetek illetve pöttyök jöhetnek.Viszont ő ma hányt is 2x éjjel.Volt másnál is ilyen? Nem volt beteg..mármint semmi olyan tünete nem volt máig ami miatt ne az oltásra gyanakodnék.

2019. febr. 11. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez már nem az oltás. Influenzás lett, nem csoda, most van szezonja.
2019. febr. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7-10 nap környékére mondták az oltás tüneteinek a megjelenését és ott vagyunk.
2019. febr. 11. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Amiket kapott oltás, egyiknek sem tünete a hányás, tehát nem attól van.

( gondolom tudod , hogy működik a védőoltás )

2019. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nézelődtem okozhatja el, sokmindent nem találtam. Viszont mégse emiatt volt a lányomnak. 8 nappal az oltás után előbb hányás, aztán láz, de hányásos-hasmenéses vírus volt végül. 3 hete...
2019. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, még annyit, hogy napokig ment a hasa + 2 nappal az egész kezdete után a nagytesó is hányt és lázas lett, ő meg nem kapott oltást, így már csak emiatt is inkább vírus volt.
2019. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3


Igen tudom ,hogy működik a védőoltás, de nem ez volt a kérdésem.Amúgy nem kell sokat utána olvasni, hogy ezt megtaláld.

A morbilli (kanyaró) vírus által okozott betegség igen fertőző. Magas láz, kiütések, szájban jellegzetes (Koplik) foltok, könnyező, vörös szemek, torokfájás, orrfolyás, száraz, szaggató köhögés jellemzik. Néha hányás és hasmenés is előfordul. Szövődményei: középfülgyulladás, hörghurut, tüdőgyulladás, legsúlyosabb szövődménye: agyvelőgyulladás.


A néha hányás részt külön neked kerestem meg.Az, hogy te nem vagy tisztába,hogy egy betegség esetén mi lehet az már a te gondod.

2019. febr. 11. 10:01
 7/7 A kérdező kommentje:

4


Köszönöm.Azóta nem hányt, a hasa nem megy.Talán megúsztuk két hányással:)

2019. febr. 11. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!