Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményet az oltás...

Mi a véleményet az oltás kisérletekről?

Figyelt kérdés

Pl 3 hónapnál vagy annal idősebb abortumokon végzet kisérlet sziv, tüdő,vese ,maj ,agyalapi mirigy ,de még nyelv is feldarabolasa és ezeket használták a vakcina fejlesztéhez .

Fogyatékos gyerekeken és börtönben született csecsemőkön való vakcina tesztek .

Ezeket Dr.Stanley Plotkin vakcina fejlesztésében résztvett orvos tanúskodta


2019. febr. 13. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez az egész nem igaz, kitalált ember és történet!
2019. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy kitalalt, en is olvastam rola sajnos es sokat hallottam ilyes fajta kiserletekrol, valamilyen igazsag alapja lehet hogy van, de nem biztos hogy mind valora is valt. Es ez eleg regen volt amikor meg nem tudtak mashogyan mintst szerezni vagy mas dolgokbol kikiserletezni/kinyerni. Nekunk peldaul egyszer a dokink mondta hogy az egyik oltas amit a kisiskolasoknak adnak az elhalt sejtekbol lett felepitve, ez volt az alap, immunerosites keppen. Na most ezt vagy elhiszi az ember vagy nem, vagy igaz vagy nem.
2019. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Valami amcsi oldalon fent van minden oltás összes összetevője, angolul persze, sok éve akadtam rá. Elég bizar. Valakiken muszaj kísérletezni, teljességgel kikerülni lehetetlen ezt tudomasul kell venni. Csak állatkísérletekre hagyatkozva nem lehet bevezetni gyógyszert se.
2019. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem tűnik kitalált személynek itt a tanú vallomása .Érdemes megnézni.


[link]

2019. febr. 13. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Te nyugodt szívvel beadnál egy olyan gyógyszert, oltást, vitamint, AKÁRMIT a gyermekednek, amit soha senki nem tesztelt le embereken? Nem tudták vizsgálni hogy mit csinál a szervezetünkben, nem tudják az emberi fajban a hatását, mellékhatásait? Nyugodt szívvel feküdnél le? Nem. Ahhoz hogy az emberiség szinte egészének megfelelő készítményeket tudjanak biztosítani, ahhoz hogy te bemehess az orvosodhoz aki azt mondja, hogy "most van egy újfajta gyógyszer az ön problémájára és rövid időn belül segíteni fog", te meg megnyugodva és bizalommal bevehesd, ahhoz sajnos szükségesek ezek a kevésbé etikus és sokak által valahol jogosan elítélt kísérletek. Nem csak oltásokkal, minden gyógyszerrel így van. Ez olyan áldozat, amit a modern orvostudomány oltárán meg kell hozni. Az etikusabb lenne, ha kidobnának a piacra egy gyógyszert, ami patkányokon ugyan remekül működött, de beadták egy óvodányi gyereknek és mindenki meghalt a mellékhatásoktól? Nem lenne az. Érdemes ezen elgondolkodni.
2019. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Senki nem kísérletezik árvákon. A legtöbb emberi kísérletet végstádiumú betegeken végzik, minden esetben saját hozzájárulással. De először az iskolákat kellene kijárni, megtanulni helyesen írni például és mindjárt azt is elmondják majd, hogy ezek az idióta összeesküvéselméletek csak a kevésbé kvalifikáltak hisztériakeltésére jók, semmi másra.
2019. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam megkeresni forrádokatva googleban,de nem találtam. Tudnál linkelni forrást, amiről kérdezel?


Egyébként az,hogy abortumokon kísérleteznek nem értem miért olyan megdöbbentő... Aki az orvostani intézetben köt ki, bárkin tanulhatnak, kísérletezhetnek,demonstrálhatnak.


Az,hogy kiknek adták be,irreleváns. A kérdés az,hogy régen ezeket szülői engedély nélkül adták be, vagy sem. Egyébként a mai világban ez már elképzelhetetlen, egyrészt mert MINDIG felnőttek az első körös emberi tesztalanyok,másrészt irtó egyszerű lenne perelni utólag és annál nehezebb letahadni,hiszen a kísérletek lényege pont az,hogy minden dokumentálva legyen.

2019. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

* próbáltam megkeresni a forrásokat....


De látom a kérdező kommentje egy oltásellenes bullshitet próbál csak propagálni... Tulajdonképpen mi is a problémád,kérdező???

2019. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!