Több napja tartó láz?

Figyelt kérdés
Egy éves kislányom múlt hét pénteken belázasodott. 2-3zöld híg széklet kíséretében. Ez mára megszünt de a láz továbbra is tart. Vasárnap este nagyon bágyadt volt így ügyeletre mentünk. Azt mondták vírus. Még pár napig ez lesz. Kedden már nagyon nyűgös volt és sokat aludt ezért levittem az orvoshoz ahol anitbiotikumot kapott. Kedd délután adtam neki egy adagot tegnap kettőt 2x 2 ml,t kell szednie. Szóval lassan két napja kapja. De még mindig nem látók javulást. Sajnos enni sem eszik csak cicizik és iszik. Igazából arra lennék kíváncsi h mikor kell látnom kb javulást? Másnaknis volt ennyi.ideig lázas a gyereke? Nagyon aggódok. Holnapra rendelt vissza a doki
2019. febr. 21. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:

A lázcsillapítás nagyon fontos, sajnos mást nem is nagyon tehetünk a vírusokkal szemben. Sok tartalmas folyadék az jó hatással lehet.


Még az is benne lehet hogy jön esetleg foga is, összeadódhatnak a nyavalyák. Plusz, ne adja a jóisten, szövődmények is kialakulhatnak. Remélem a kicsidnek a legjobbakat.

A doki majd biztos többet tud neked mondani.

2019. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért egy hete tartó láznak utána kell járni, gondolom ez fog történni. Vizeletvizsgálat, sőt, akár széklettenyésztés. Nemreg 2 ismerősnek is szalmonellas lett a babája, mas tünet nem volt csak láz és zöld széklet ( tiazta család mindkettő). Nyilván ez csak egy a száz lehetséges okból.
2019. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ma délutánra nagyon hirtelen szökött fel 39°ig. Levittem orvoshoz semmit sem hallott látott nála. Elküldött fül orr gégészetre semmit sem láttak. Azt mondták vírus.
2019. febr. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!