Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez normális vagy forduljunk...

Ez normális vagy forduljunk orvoshoz (kép)?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány napban előfordult a babámnál fakóbb színű széklet, de azt hittem csak a popsikrémmel keveredett el. Tévedtem... Normális a színe, vagy ez már fakónak számít??? Tudtommal ez utóbbi májproblémákra utal, nagyon meg vagyok ijedve :(


5 hónapos a baba, kb 40%ban anyatejes, 60%ban tápszeres.


[link]


2019. febr. 21. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azok a fehérek benne tejdarabok. Akkor ilyen ha túleszi magát a baba, vagy nehezebben emészti a tejet. Az anyatejtől fakóbb a széklet szine, mustársága.
2019. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 5 hónapos (tápszeres) babámnak akkor ilyen a széklete,amikor egy nap többször is kakil. Gondolom gyorsabban emészt olyankor,mert az első mindig zöld. Szóval nem kell megijedned:)
2019. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!