Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Influenzával kapcsolatos kérdés?

Influenzával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják, hogy az influenzás gyerek feküdjön sokat, de hogy lehet egy 14 hónapost egész nap ágyba tartani?

2019. febr. 21. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
HA igazán beteg - az influenza meg az erös nátha két teljesen különbözö dolog! -, akkor nem is akar nagyon mozogni, fekszin magától is, ha nem nem annyira beteg, akkor fölösleges fektetni, márcsak azért is, mert nem lehet kényszeríteni!
2019. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam írni, mint az egyes :) Akkor nem is olyan nagyon beteg :)
2019. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Haha.. Kórházba kerültünk pár napra, és mindig ránk szóltak hogy feküdjön ágyban. És azt mégis hogy?? Sehogy nem lehet, ne aggódj rajta. Influenza miatt ahogy írták fekszik ha annyira beteg, úgyis. Ha valami más okból tényleg fontos lenne ágyban tartani egy ekkora gyereket, szerintem le kéne hozzá szedálni.
2019. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Most délután lett lázas 38.8, nem tüsszög meg nem is köhögött semmi jelen nem volt, annyi fura volt délután ébredés óta is egyfolytában ásítozott.

Neten azt írják az az influenza ami hirtelen jön.Csak ezen úgy megakadt a szemem, hogy fektetni kell..De ő így lázasan is el játszott.Tény, hogy 7-kor lefektettem amire nem volt még példa mióta megszületett és el is aludt, szóval jól biztos nincs.

De akkor jól gondoltam, hogy ha ki akar jönni az ágyból játszani akkor nem kell odaszíjazni:D

2019. febr. 21. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, nem kell "odaszíjazni". De nem most kell viháncolós játékokat játszani, lehet neki mesélni sokat, kicsit lekötni a figyelmét, hogy ne mozogjon túl sokat. Ennél többet jelenleg nem tudsz tenni, egy 14 hónapos nem érti még, hogy feküdjön.
2019. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne most vidd el egész napos kültéri programra, de gondolom, ez elég egyértelmű :)

Még a 8 éves fiamat se tudom ágyban tartani, ha nincs kedve feküdni és annyira nem érzi rosszul magát...

2019. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!