Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Babàm fogzik amitől hasmenése...

Babàm fogzik amitől hasmenése is van. A feneke brutálisan vörös Hogy segíthetek neki, hogy gyorsan gyógyuljon?

Figyelt kérdés
Kb úgy néz ki mint egy égési sérülés 😣 mindenhol Ahol a kakival érintkezett. Azonnal cserélem a pelust de 2 napja nem látok javulást.Sudocrémezem is
2019. febr. 22. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindháromnál a Neogranormon segített ilyenkor.
2019. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Sudocrem
2019. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis canestent tegyél a popsikrémbe mikor kened. (Védőnő mondta tavaly. Bevált)
2019. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neogarnormon
2019. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Canesten valóban jó, nekünk azt tanácsolták hogy minden második kenésre azt kenjük, de sajnos az se segített, így az orvostól kaptunk rá kikevert krémet, az hamar helyrerakta. Ha nem javul, érdemes megmutatni az orvosnak szerintem.
2019. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsőnél nagyon vékonyab canesten, iszonyat vastagon bepanthen rá. Másodikat elvittem bőrgyógyászhoz, írt rá valamit (gondolom szteroid, de csak tippelek), amitől pikk pakk helyrejött. A bepanthenes verzió több nap volt. Azért kentem vastagon, hogy a lehető legkevesebbet érintkezzen a pisivel, ami szintén csípi. Ilyen fogzásnál egy éjszaka a pelust vagy 20x cseréltem, ahogy bement neki egy kis kaka, azonnal.
2019. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden kaki pisi után mosd le vízzel neki ott csap alatt vagy ahogy tudod. Utána canesten vékonyan és bephanthen baby, vagy amit használtok. De ha ennyire csúnya vidd el orvoshoz, ügyeleten is segítenek
2019. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Meleg vizes rongy+neogranormom segített. A sudo nrkunk soha nem haszmált.

Ha csúnya vidd orvoshoz, hátha tud valami krémet.

2019. febr. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Doki. Vizes letörlés+kevert kenőcs felváltva neogranormonnal vagy bephantennel.

Én nem kísérleteznek vele, mindenképp doki.

2019. febr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a popsitörlőtől volt. Hiába volt ugyanaz a márka, nem volt mindegy melyik törlő. Sajat márkás cuccokat egyáltalán nem bírta. Pelenkában is csak egyfajtát. A legjobbnak én a sudocremet talalom.
2019. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!