Amikor kicsi gyereketek először került be közösségbe (bölcsibe vagy oviba), és folyton beteg volt, Ti, szülők ezeknek a betegségeknek kb. hány százalékát/részét /stb. kaptátok el?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak a hányós hasmenőset kaptam el, minden mást megúsztam, szerencsere jo az immunrendszerem.
2019. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A gyerekem sosem volt beteges egyszer volt lázas és megfázva amiota megszületett egészen decemberig azóta ovis és állandóan beteg szegényke, mivel rendszeresen ölelget puszilgat ezért mindig elkapom tőle én is (nem mondhatom neki hogy ne csinálja mert beteg)
2019. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kb minden második alkalommal elkaptam tőle a betegségeket. Amikor a nagy bölcsis lett, a kicsivel akkor lettem terhes. Abban az időszakban viszont érdekes módon nem voltam beteg.
2019. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem volt túl beteges a lányom ( októbertől áprilisig kb2 havonta). Egyszer kaptam el tőle, de pont hétvége volt, és gyorsan át is ment rajtam
2019. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem jellemző.

4 gyerekem van, három volt bölcsis is, és persze ovi, iskola.

Talán az elmúlt 10 évben 2-3x voltam egyszerre beteg a gyerekekkel.

2019. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
A kislányom nem lett beteges az oviba kerülés után, így mi sem.
2019. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Amikor a nagyobbik oviba került szeptembertől januárig nem volt beteg.( Ovi előtt talán 2x volt beteg, nem betegeskedő típus alapvetően. ) Azonban januárban összszedett valamit. Onnantól kezdve májusig hol mindhárman hol ketten hol egyedül valaki típusú betegségeink voltak. Májusra férjem és én fül orr gégészhez kényszerültünk menni. És a cseresznye a habon.... a lányom júniusban bárányhimlős lett. Utána nemigen volt beteg tavalyi évben pl csak 1x. Azóta a lánykám iskolás lett első osztályos a picilányunk pedig lassan 8 hónapos. És sajnos az isi 1 azért hajaz az ovi 1re. Megbetegedett hazahozta a pici pedig mimden óvintézkedés ellenére elkapta. Mindegyik nagyon beteg volt. Remélem már bevette a nagy a suli mikrobiológiáját...
2019. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindet. A hányós-hasmenőset is, ráadásul terhesen.
2019. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En is mindent elkaptam, hihetetlen az elmult 10 evben kb beteg sem voltam, de miota bolcsis a gyerek egyfolytaban es sokkal jobban kijon rajtam, mint rajta...


Most terhes vagyok a kistesoval, elkpatam a hanyos hasmenos virust, 2 napig voltam korhazban infuzioval es hanyascsillapitoval, a fiam meguszta 2 nap hasmenessel...

Szedek vitamint es notorikusan mosom a gyerek es a sajat kezem is...

2019. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy úszom meg (kop-kop), de talán 2x ha elkaptam felső légutit. Középsős a nagyobbik, sűrűn betegeskedik. Az influenzát is megúsztam, pedig 2 beteg gyerekkel aludtam.
2019. márc. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!