Probléma lehet vele?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos. 3 hónaposan már hasrór hátra és hátról hasra fordult.5 hónaposan mászott pár hétre rá ügyesen ült 6 és fél hónaposan pedig egyedül felállt most lépeget a bútorok mellett.

6 hónaposan ügyesen tapsolt most viszont már nem csinálja... Ha a nevén szólítják nem mindig figyel nem jön oda ha mondjuk neki gyere... Viszont egyfolytában mászik pakol és mindent meg rág hiába szólunk rá nem érdekli nevet.. Szeret kukocsos játékot játszani általában hangosan kacag ha csikizuk vagy ha bohockodunk neki... Viszont nem pakol formákat nem integet... Imád labdazni guritja a labdát és megy utána imád apukája nyakában ülni vagy lovacskazni... Mondja baba régebben a mama t is mondta de az is elmaradt... Játékait szetdobalja kocsikat is mindig leforditja fejjel lefelé...

Aggódom mert védőnő is mindig kérdezi integet egyszerű parancsokat megerti és ő nem figyel amit mondunk de kineveti..tükörbe szereti nézegetni magát puszilgatja is gyerekeket is szeretgeti . És még csak azért is... És olvastam hogy az hogy elfeljti amit régebben csinált vagy lefele játszik a játékokkal akár korai autizmus jele is lehet 🙄

Egyébként nagyon para mami vagyok... Meg köszönöm a értelmes válaszokat.



2019. márc. 11. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Igen, paramami vagy, leírás alapján semmi baja a gyereknek. 9 hónapos! Az nagyon pici. Még sok hónapig kis hülye lesz, bocs. Integetni a lányom 1 évesen kezdett, mondjuk én nem paráztam rajta.
2019. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad miket csinál egy gyors mozgásfejlődésű 9 hónapos baba..A mama,papa nem szavak még nem tudatosan használt szó, hanem csak épp úgy szótagolnak.Mikor fejlődik mozgásban akkor elcsendesedik kicsit minden gyerek, mert a két fajta forma fejlődés nem párhuzamosan fejlődik.Nálatok most a mozgásfejlődés történik.(Nálunk 8 hónaposan a kockát mondta, ha elé tettük a kockát, most 16 hónapos és még semmit sem beszél:D Nem a kockát se mondja) Az, hogy állandóan pakol is normális, ezt fogja csinálni még jó ideig.A védőnő max olyanokra kíváncsi, hogy megéri e a kérem és nem szabad szófordultokat.Semmi baja a gyerekednek.Ne légy para mami:P
2019. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!