Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez mi lehet? Gyakori hőemelked...

Ez mi lehet? Gyakori hőemelkedés mitől?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt az 5 éves fiam szája mellett kijött egy piros folt és 3 napig lázas volt. Kenegettem sudocremmel, lázára nurofent kapott, jól reagált (ha 3 napnál tovább lázas, akkor szoktam orvoshoz vinni, mert itt egyből mindenért antibiotikumot adnak). Egyéb tünet nem volt, sem hasmenés, sem torokfájás, sem nátha, semmi.


Aztán múlthéten énis lázas lettem, ugyanúgy 38 volt, két napig, egyéb tünet nélkül.


Ma megint belázasodott a kisfiam, nurofen egyből levitte. Mi lehet ez?


Az a piros még ott van a szája mellett, de úgy veszem eszre múlik, csak hát megszokta vakarni...


Ezen kívül a lehelete furcsa szagú, meg nem volt nagy wc tegnap óta.


Ha holnap is láza lesz viszem háziorvoshoz.


2019. márc. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt? Hogy vagytok?
2019. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Gliceris kup 13-án, 14-én meg orvos.

Antibiotikum kellett. Vérkép gyulladást mutatott, de minden tiszta, ahogy írtam is. Székrekedés a láz miatt volt. Ahogy elkezdtük adni neki harmadik napra már megszűnt a hőemelkedés. Mostmár minden ok, kösz a kérdést.

2019. márc. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sikerült a paroméval belépni az oldalra, a kérdező voltam:)
2019. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel én is anya vagyok bennem van az érzés,hogy más gyerek is beteg és nem jó, sajnálom oket ugyan úgy mint a sajátomat. Nem tudom miért van ez. Ilyen típus vagyok, pedig nem vagyok az a túl aggódós fajta. 😊
2019. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aranyos vagy:)
2019. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!