Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás családanyák, hogyan...

Náthás családanyák, hogyan tartotok ki?

Figyelt kérdés
Amikor el kell látni a háztartást, mellette dolgozni esetleg, vinni a gyereket edzésre, stb és S eközben nem számíthatunk mások együttérzésére, hisz nem is vagyunk betegek: ez csak egy közönséges nátha!

2019. márc. 20. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Anyafluenza = hasonló, mint az influenza, csak senkit nem érdekel. :PPPPP


Algolexszel, NeoCitránnal, ha nagy a gáz, akkor házorvos-antibiotikum. Amióta ovis lett szeptemberben a nagy, kétszer kellett nekem is antibiotikum. Egyszer tüdőre ment a ki nem feküdt felsőlégúti fertőzés, egyszer meg arc/homolüregre. De a sima takony/köhögés kisebb szünetekkel szinte folyamatos nálam is. Hátha jövőre már jobb lesz...

2019. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dettó én is ebben reménykedem
2019. márc. 20. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

17 hónapos a fiam,hát egy nap volt gáz,amikor belázasodtam,de mivel éjjel aludt a fiam,talán 2x kért inni,így a lázcsillapító kiizzasztott☺

Szóval nekem csak 1 nap volt gáz,ő viszont szegénykém több,mint egy hétig beteg volt...

2019. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
1 nap volt amikor halott voltam, a gyerek is beteg volt és nagyon nyűgös. A férjem volt olyan aranyos, hogy hazajött előbb munkából és kisegített. Nélküle is túléltük volna a napot de így volt időm egy kicsit pihenni és előbb kilábalni a betegségből.
2019. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha tényleg beteg vagyok, akkor nem megyek dolgozni. Ha a gyereket vinni kell, akkor a férjem viszi. Mivel nálunk mindenki elpakol maga után, ha beteg vagyok se lesz káosz. A férjem is be tud pakolni a mosogatógépbe stb.. Sőt ez nem csak akkor van, ha beteg vagyok. Nem csak az én reszortom a háztartás és a gyerekek.
2019. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos van ahol nincs segitseg, es az anyanak igy vagy ugy de meg kell oldania. Az en ferjem pl kora reggeltol keso estig dolgozik, igy a ket gyerek es minden mas akkor is ram harul, ha a halalomon vagyok. Ha szabadnapos, nyilvan segit, dehat nem lehet osszehangolni hogy epp pont akkor legyek beteg pl ha szabadnapja van :D

En is Neocitranhoz vagy hasonlohoz folyamodok, es tulelem valahogy a napot.

2019. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Coffelia ***** válasza:

Március 7-én lázam lett, két és fél napig semmi nem vitte le a lázam, a férjemnek szabit kellett kivenni, és apukám vitt el kocsival a háziorvosig, mert járni alig tudtam. Torokgyulladás, hányás, hasmenés egyszerre... sumamed, gargalizáló, probiotikum, fekvés. Mikor vége lett, még 2 napig szédültem és úgy mozogtam, mint egy nyugdíjas.

Kilábaltam, úgy tűnt, megerősödtem, erre március 25-én estére ráz a hideg, láz, másnapra a manduláim triplára nőttek, de szerencsére az sima vírus volt, legyőztem magam is. Fekvés, én nem tudok ülni se ha 38 felett van a lázam, eldőlök, alig vagyok magamnál. Hát én így bírom... sehogy. Férj szabit vesz ki, gyerkőc apukáméknál egy egész napra hétvégén, ha ráérnek. Egy kenyeret nem bírok ilyenkor megkenni, háztartás kizárva. Sajnos én életképtelen vagyok a láztól, ez van, be kell rá rendezkedni. De legalább tényleg kifekszem a nyavalyákat, és nem húzom egy hónapig.

2019. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!