Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tényleg ennyire szörnyű lesz...

Tényleg ennyire szörnyű lesz ikrekkel? Vagy csak ijesztegetnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm novemberben szült 1 kislányt, de szerinte 1 gyerekkel is nagyon nehéz, látom is rajta, hogy eléggé szét van szórva. Mondta ha neki ikrei lennének, akkor felkötné magát. Pedig neki elég sokat van otthon a párja is, az is igaz, hogy hisztis a kiscsajuk, nagyon sokat sír.

Én májusra várom az ikreimet, a férjem sokat dolgozik, félek nagyon, hogy nem tudok majd eleget figyelni egyre. Mennyivel nehezebb mint 1 babával?


2019. márc. 28. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
En a 3. babát várom, en is kapom az ijesztgetest hogy milyen borzasztóan nehéz es rossz lesz nekem... szerintem se egy, se kettő gyerekkel nem egyszerű, de megoldjuk, mert ez a feladatunk :))
2019. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Azzal a felfogással, hogy egy novemberben született baba lehet hisztis, nehéz lesz...

(ikreim vannak)

2019. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat én hasonló képpen vagyok mint a barátnőd, annyi különbséggel hogy én kb egész nap egyedül vagyok vele.
2019. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Az én 4 hónapos lányom is "hisztis". Na nem szó szerint kell érteni, de az első 3 hónapban extra hasfájós volt és minden igyekeztünk ellenére rengeteget sírt. Ha az ember ilyen babát kap, akkor az bizony egyedül is nehéz,de ez nem azt jelenti, hogy az ikreiddel nehezebb lesz.

Lehet, hogy nincs szerencséd, és 2 nehéz esetet kapsz de az is lehet, hogy két tündéri, állandóan mosolygó, jó evő, alvó babád lesz. Ezt előre nem lehet megjósolni.

2019. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, a hisztit én se szó szerint értettem :) Csak úgy, hogy nem a nyugisabb babó:)
2019. márc. 28. 18:10
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem álombabám van, novemberi, de hogy bírnék kettővel... mint a barátnőd szerintem :(
2019. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
4 hónapos ikreim vannak. Az első pár hétre konkrétan nem emlékszem. Durván hasfájósak voltak mindketten, rengeteget sírtak. Szerencsére annak az időszaknak vége, mosolygós, vidám babák. Nem könnyű, de csodálatos, minden fáradságot megér, hogy Ők vannak.
2019. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon emberfuggo is. Én nem bírnam kettővel sem, úgy sem h egyik nagyobb. Így nem lesz kisteso. Sajnos ilyen vagyok. Más simán bevállal 3-4-5 vagy több gyereket.

Nekem sajnos kevés a türelmem. Eggyel elbirok,de ennyi. Régen azt hittem 2 gyerekem lesz, de nem. :)

2019. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Adj hálát érte,hogy egyszerre 2 gyermeked is lesz,másnap egy sem sikerül. Hamar elszállnak a nehéz hetek. Erős,egészséges nő vagy túl vészeled a nehezét. Késobb pedig mindig ott lesznek egymasnak,elszórakoznak egyutt,könnyebben veszik az ovit,sulit....
2019. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg fogod oldani mert muszáj lesz, nincs más választásod. Nyílván könnyebb (lenne), ha lenne segítséged (mamák), de ha nincs, akkor is menni fog. Próbáld meg a jó oldalát nézni, van aki fél életét adné csak hogy legyen gyereke..

Az első időben meg amikor csak teheted aludj. Ha nap közben fél órát, egy órát, tedd azt, a háztartás majd megvár. Kemény lesz, de biztos sikerül!

2019. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!