Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Bárányhímlő elleni oltás után...

Bárányhímlő elleni oltás után orrfolyás volt már valakinél?

Figyelt kérdés

Kisfiam múlt hét csütörtökön kapta meg a második bárányhímlő elleni oltást.

Az első után 10 nappal belázasodott és volt 4-5 pötty a pocakján.

Most a második után vagyunk,enyhén folyik az orra,de nincs eldugulva vagy ilyesmi. Vizes orrfolyás,de nem vészes. Volt már vkinél ilyen? Lehetséges az oltástól?



2019. márc. 29. 06:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,h nyűgösebb is az oltás óta.
2019. márc. 29. 06:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegul mit gpndolsz au oltastol volt?

Mi most kaptuk 14 napja az oltast.10. napon volt laz estere, ejjelrees asnaptol taknyos es hasmeneses. Pedig azt mondtak ennek az oltasnak aztan semmi mellekhatasa vagy csak 1-2 pötty. Pöttyei pont nincsenek.

2020. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Uhh, most jót kérdeztél, mert ez már több, mint 1 éve volt. Annyi minden történt azóta, hogy szinte már nem is emlékszem.

De, igen, utólag azt gondolom, hogy az oltás miatt volt.

Sajnos nem tudom, hogy nálatok emiatt van-e a hasmenés, mert az nálunk nem volt.

Ha jól emlékszem, mi az elsőt az egyik kötelezővel együtt kaptuk meg, szóval nem mertem volna bármelyik mellékhatást csak a bárányhimlő ellenire fogni. De emlékszem, amikor orvoshoz vittem a tünetek miatt, az orvos egyből mondta, hogy a hímlő elleni okozza a tüneteket.

Ne ijedj meg ettől, sajnos minden oltásnak, ahogy a gyógyszereknek is, van mellékhatása. De inkább mutasd meg orvosnak, mert ebben a melegben más is okozhat hasmenést. Ezzel magadat nyugtatod meg elsősorban. Inkább egy potya kör, mint valami más!

Sajnálom, ha nem tudtam segíteni, remélem mielőbb jobban lesz a gyermeked!

2020. aug. 1. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!