Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tengervizes orrspray használat...

Tengervizes orrspray használata előtt ki szoktátok szívni az orrot vagy csak utánna?

Figyelt kérdés
Eddig csak utánna szívtam, de láttam egy videót ahol azt mondják hogy előtte is ki kell hogy ne toljuk fel jobban az orrban lévő váladékot.
2019. ápr. 3. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyet általában raszippantok, különben be se tudnám fújni a sprayt. Az en gyerekeim, ha taknyosak, akkor brutálisan azok, hiába minden orrszivózás, orrspray.
2019. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a brutális orrfolyós szakasz van, akkor simán spray nélkül is kiszívom, csak aztán mosom át.

Ha az orrdugulós száraz szakaszban van, akkor előbb fújok, várok és csak utána szívok.

2019. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Én mindig a tengervizes orrspray-vel kezdem, hiszen az lazítja fel a cuccot és úgy jobban kijön.
2019. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!