Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Espumisan cseppet hogyan kell...

Espumisan cseppet hogyan kell adagolni?

Figyelt kérdés
Nem egyértelmű nekem, hogy a 25 cseppet egy napra kell elosztani, vagy minden étkezésnél 25-25 cseppet kell adni? (2 hetes a babám)
2019. ápr. 3. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden éves előtt kell adni az előírt adagot, viszont így elég hamar el fog fogyni. Nekem a védőnő ajánlotta, hogy olyat vegyek, amiből csak öt csepp kell ( ez is ugyan úgy espumisan csepp, csak nem 40 mg/ml, hanem 100 mg/ml a hatóanyag tartalma, és ugyan annyiba kerül).
2019. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előttem szóló is irta, minden etetés előtt. De a koncentráltabb tényleg jobb, nem kell annyit bibelődni vele.
2019. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ezen a linken a doktornő meg azt írja, hogy az a napi adag (utolsó kérdés)

[link]

2019. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapig használtuk úgy hogy minden etetés előtt adtuk. Viszont mi is azt vettük ami erősebb, így kevesebb kellett belőle. Minden etetés előtt 8 cseppet adtam neki. Egyébként nekem sem volt egyértelmű, ugyanezt megkérdeztem én is pár hónappal ezelőtt itt. Minden etetés előtt 20 csepp volt az egyöntetű válasz. Szerintem még a gyerekorvost is megkérdeztem, bár a memóriám az szörnyű szülés óta és úgy emlékszem ő is azt írta mint az előttem válaszolók is.
2019. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a doktornő azt mondta hogy minden etetés előtt. Hát még jobban fájt a hasa. Ezért minden etetés előtt 10 cseppet adtam.
2019. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!