Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Sinupret szirupot kell adnom 8 hónapos kislányomnak. Már csak reggel és este iszik tápszert. Akkor ugye előtte adom neki. Napközbeni pépes étkezés előtt is beadhatom neki? Sajnos folyadékot nem igazán fogad el így nem inna rá semmit.

ápr. 5. 11:13  Privát üzenet  

A válaszok
Az nem köptető hatású? Biztosan nem adnám étkezéssel egybekötve, mert félő, hogy a köhögéstől kihányja amit megevett.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 5. 11:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor étkezés után adjam?

# 2/5Időpont ápr. 5. 11:36 Privát üzenet
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Én meg szerintem 8 hónaposnak sehogy sem adnàm.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 5. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már 4 hónaposan is felírta a gyerekorvos mikor náthás volt a pici.

# 4/5Időpont ápr. 5. 15:09 Privát üzenet
Sinupretet én tápszerbe rakom. Elég erős gyógynövényes íze van. Köptető hatású is én este 5 után már nem adom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 5. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
13 hónapos a kislányom napi 5X eszik. A reggel 7h-i tápszert mikor és hogyan lehetne kiváltani, h a napi 5x-i étkezés megmaradjon?
Akinek reggel elsőnek 8körül kel a babája és este 8kor már lefekteti, hogy jön ki nektek a napi 5 étkezés?
9hónaposnak még mi dug Milumil tápszer vagy átlehet térni olcsóbbra? Reggel . Este kap. Amugy 2 étkezés ezen kivül más a többi anyatej.
Lányom reggel 9 körül kel és este 9 kor fürcsi vacsi és alvás. Viszont így nem jön ki a napi 5 étkezés. Mit csináljak erőltessem v ne?
Cukorbeteg kismamák! Reggel ettem 5 dkg teljes kiőrlésű kenyeret (saját sütés), felvágottal és kaliforniai paprikával. Étkezés után egy órával 8,4 volt a cukrom. Már nem tudom...
9 hónapos tápszeres kislányom 4-szer eszik egy nap, ebből két étkezés (reggel-este) tápszer. Mikortól lehet megpróbálni a feles tejet a tápszer helyett? És rendes tehéntejet...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!