Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tüdőgyulladás után kell...

Tüdőgyulladás után kell valami kontroll?

Figyelt kérdés

Röntgen vagy legalább egy vérkép. Egyáltalán vérképet mikor érdemes csináltatni? Az utolsó Zinacef injekciót holnap reggel kapja a lànyom. Ez lesz a 11.


Azért szeretnék kontroll röntgent,mert azt mondta a doki, hogy a szívrekesz mögött nem lehet meghallani fonendoszkóppal a tüdőgyulladàst.

Nem akarom,hogy valami visszamaradjon neki,mint annak idején nekem.....


2019. ápr. 9. 20:13
 1/10 A kérdező kommentje:
A doki nem akar kontrollt...
2019. ápr. 9. 20:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is te voltál kiborulva az orvos miatt?
2019. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg rohadtul nem kell ám röntgenezni a gyereket feleslegesen. Többet árt a sugárterhelés.
2019. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aha. És majd neki is ott marad,mint nekem. Megmondta a doki,hogy fonendoszkóppal nem hallja. Tehát ellenőrizni se tudja!!


Ha a te gyerekedről lenne szó,akkor is mindegy lenne!


És ha ráterjed a szívére? Pont ott van a gyulladás. R.hadtul nem felesleges röntgen lenne...


Amúgy meg az alapbetegsége miatt màr sok röntgenje volt,ez az egy pedig sokkal fontosabb lenne,mint az összes többi eddig!

2019. ápr. 9. 20:31
 5/10 A kérdező kommentje:
És amikor csak úgy koponya,hát,gerinc és mittudomén milyen röntgenekre küldi a gasztroenterológus,az nem felesleges? Az felesleges. Nagyon is!
2019. ápr. 9. 20:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy jó tanács: Mindenki addig örüljön,míg nem kell harcolnia a gyerekéért/a gyereke jogaiért. Én már megtapasztaltam a dolgokat,sok szülő itt a gyakorin el sem tudja képzelni,milyen esetek fordulnak elő. És addig jó.
2019. ápr. 9. 20:35
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem mindig az orvos az okosabb... egy beteg gyermek mellett megtanul az ember egyet s mást.
2019. ápr. 9. 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmi gond nincs azzal, ha nem bízol egy orvosban meg. En is kevés orvosban bízom, mióta a hibájuk miatt az egyik gyermekünk megvakult. De nem gyakorin keresek választ orvosi kérdésekre, hanem keresek megfelelő szakembert. Nektek pl egy pulmonológus kell. Elviszed a gyereket egy általad választott szakorvos magánrendelésére és átbeszélitek a helyzetet. Nem ide kell naponta kérdést kiírni. Szerinted hány gyerek pulmonológus olvassa ezt a fórumot? És keress egy másik gyerek háziorvost. Semmire nem mész azzal, ha itt kérdezel és szidod az orvost, a válaszolókat. Csak idegesíted magad es hergeled egyre jobban. Most is egy válaszra írsz fél tucat kommentet. Ez értelmetlen. Inkább keress egy szakorvost. Kicsit drágább yde legalább jó kezekben lesz a gyerek.
2019. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Koszi 8- as 😁

Nekem nincs az ilyenekhez ekkora turelmem...

2019. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk mikor fiamnak tüdőgyulladása volt akkor nem a gyerekorvoshoz kellett menni.

Hanem a tüdőgondozóba küldtek vele, ott írták fel a gyógyszereket, kontrollra 2 hét után kellett menni. Ezt nem szabad ráhagyni, vidd el másik orvoshoz ha kell. Itt igen kell a kontroll nem sima megfázás

2019. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!