Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mandulagyulladással le lehet...

Mandulagyulladással le lehet vinni?

Figyelt kérdés

15 hos kiscsajomnak mandulagyulladása van, ami ráment a gyomrára.


Tegnap hányt párszor, ma megy egy kicsit a hasa, de egyébként semmi más baja nincs. Nem köhög, nem lázas.


Le lehet ilyenkor vinni a játszótérre vagy inkabb nem kene szaladgálnia?


Vagy inkabb most vigyem csak csatos hordozóba levegőzni, hogy ne tudjon futkosni?


2019. ápr. 10. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Megy a hasa es hany...

Szerinted?!

Maradj vele otthon!

2019. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem menjetek le, fertozzetek meg meg par kisgyereket. Megerdemlik, nem? Te is örülnék neki ha egy mandulagyulladasos fosós-hányós kölykű idiota anyuka jatszoteri amokfutasa utan a te egészséges gyereked betegedne le, nem? Hat persze.


De utom az ilyen agyatlan noket.

2019. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, inkább ne vidd le, én nem vinnémm.
2019. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Úristen. Ti hülyék vagytok? Nyílván nem a gyerekek közé viszem, nem is tud nagyon mit csinálni egy 15 hónapos gyerek a játszótéren, csak játszótér mellett a parkban szoktunk sétálni. De csak kellene neki ilyenkor is levegőzni.


A védőnő azt mondta, ha nem lázas nyugodtan vigyem, sokkal rosszabb, ha bezárom a lakásba...

2019. ápr. 10. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Mi vagyunk a hulyek?


Ezt írtad te oktondi: "Le lehet ilyenkor vinni a játszótérre...?" nem azt, hogy le lehet-e vinni a jatszoter melletti parkba sétálni vagy levegőzni.


15 honaposan szuperül hintazott a fiam, szóval a kis bacis kezevel siman osszefogdosott volna egy hintat, pl.


Talan legkozelebb tanulj meg fogalmazni és akkor nem kell lehulyezned senkit. En kérek elnézést. 🤦‍♀️


Amugy igen, levegőzni jo ha leviszed.

2019. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Vagy inkabb most vigyem csak csatos hordozóba levegőzni, hogy ne tudjon futkosni?"


Idáig látom senkinek se sikerült eljutnia olvasásban...


Sokkal gyorsabb volt azt leírni, hogy "játszótérre", mint azt hogy a játszotér melletti parkba futkosni.


Egyszerűbb lett volna annyit írni, hogy inkabb hordozóba vigyem le sétálni, és ne csúszdázni, meg hintázni, mint lehülyézni, meg egyéb jelzőkkel illetni.


Lehet, hogy én nem tudok fogalmazni, de ti meg taplók, és bunkók vagytok, és még végig olvasni se tudjátok azt amit az ember ír.

2019. ápr. 10. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:

De, en vegigolvastam es meg mindig uott tartok ahol 2kommentel elobb. Nem tudsz fogalmazni. En is csatosba hordom le a gyereket a jatszoterre is, a boltba is, a parkba is es MINDENHOVA... Mivel nincs es nem is volt soha babakocsink.


Az, hogy te lusta vagy megfogalmazni a kerdesedet és elvarod, hogy mi ne ertsuk felre az az en bajom vagy hibam? Ne vicceljel mar.

2019. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Már bocs, de azt írtad, hogy játszótérre vinnéd. Nem kell szépíteni!
2019. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Kerek perec ott van h jatszoterre! vinned.


A gondolatolvaso tanfolyamot meg nem vegeztem el, ne haragudj ram, h ilyen hulye vagyok... 😂

2019. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Menőcsajszi72 ***** válasza:

Tejjjoisten


Ha a vedono azt mondta hogy lemehet akkor nyilvan lemehet ne hallgass ezekre a bolondokra, és ha nem lázas nyugodtan vidd le. Apartmanba nem láncolhatod!

2022. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!