Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hány napig adhatom a spiropent...

Hány napig adhatom a spiropentet 1 éves gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Kedden voltunk orvosnál azt mondta, hogy otthon, ha van spiropent nyugodtan adhatom ventolin helyett napi 2-szer 2,5 ml hörghurutra. Legközelebb csak kedden lesz bent van időpontunk, mert csütörtökön, mikor visszarendelt a rendelési idejében nem volt bent ugyanis helyettesített visszamenni meg már nem tudtunk. Most tegnap óta már csak estére adom be neki a 2,5 ml adagot. Szerintetek adhatom neki így napi egyszer keddig?
2019. ápr. 19. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Ventolinotok nincs? Sokkal jobb mint a spiropent. A spiropent elavult gyógyszer.

Szerintem amúgy még kell neki naponta 2x, legalábbis a ventolint hörghurutnál 10 napig szokták adni. (Mondjuk az én lányom bronchitises, “sima” hörghurutban nem tudom, de ha jól rémlik amikor nem diagnosztizálták nála a bronchitist, akkor is 5-6 napig kapta a ventolint/beroudalt.)

2019. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs Ventolinunk és jól működik nála a Spiropent, egyébként nekünk is bronchitis van. :/
2019. ápr. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!