Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Nálatok meddig tart babátok megfázása? 8 hónapos babám most fázott meg másodszorra és már majdnem 1 hónapja taknyos. Előzőleg is így elhúzódott. Normális ez a babáknál?

ápr. 22. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, erősödik az immunrendszere.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 22. 21:35 Privát üzenet

Nálunk a gyerekorvos mindig azt mondta a babáknál a nátha ha kezeljük 3 hétig tart, ha nem akkor 21 napig./mondjuk a lányom 10 hónaposan volt először náthás/

Szóval igen, valahol normális, persze nem mindegy milyen fokú az a nátha, van a láza, milyen a váladék stb.

Itasd sokat, szívd az orrát, menjen a vitamin plusszba.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 22. 21:39 Privát üzenet
Több, mint 1 hónapja köhög a 8 hónaposom hurutosan. Megjártuk a pulmonológiát, kaptunk állandó gyógyszert, gyerekorvosnál hetente biztos megjelenünk, de nem múlik. Most még lázas is, és semmit nem látnak rajta.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 25. 08:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 eve gyakorlunk a kisteson de nem akar jonni. Probaltam a babavaro teat. Abban a honapban elhuzodott 54 naposra a ciklusom. Cisztam lett ami nagyon fajt az utolso napokban....
Ma derült ki, hogy mar masodszorra van cisztam?
Van itt olyan anyuka, aki korábbi terhességében terhességi diabéteszes volt, a későbbi (ek) ben viszont már nem? Tettetek másodszorra valamit a megelőzésért vagy ez csak szerencse volt?
Másodszorra vételek el és nagyon nehezen viselem, hogy nem lehet ezt tragédiának megélni?
Hematómával ma kezdtem másodszorra vérezni. Nagyon félek. Ugye minden rendben lesz?
Clostibegyt elsőnek túlstimulált, másodszorra kisebb dózissal kezdjük. Kinek alakult így?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!